Eurojackpot: 100 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Ostatnie duże wygrane


23.07.2015,


Ostatnie duże wygrane

W najbliższej kumulacji będzie do wygrania 7 mln złotych, a losowanie można oglądać już dzisiaj o godzinie 21:40. W ostatnich dniach jednak nie brakowało wygranych. W weekend zanotowano dwie Ekstra Pensje oraz milion złotych w Lotto Plus.

Wrocław i Włocławek mają już po 3 Ekstra Pensje

W niedzielę w Ekstra Pensji padły dwie nagrody pierwszego stopnia premiowane wypłatą 5 tys. złotych co miesiąc przez 20 lat. Jedna z nich trafi do Wrocławia, w którym gracz zakupił kupon na chybił trafił w kolekturze na skrzyżowaniu ulic Ruskiej i Placu Solnego. Wydał na tę grę 5 zł i wygrał 20 lat spokoju finansowego.

Kolejna wygrana została zanotowana we Włocławku w punkcie Lotto na ul. Stanisława Moniuszki, gdzie gracz zakupił także jeden zakład na chybił-trafił. Liczby, które uszczęśliwiły tych graczy to 1, 6, 9, 21, 23 i dodatkowa 4. W tej grze liczbowej jest już 30 głównych wygranych, a Włocławek i Wrocław mają wyjątkowe szczęście - padły tu już po trzy sztuki.

Milion zł w Lotto Plus - Kutno

Jeden z graczy w Kutnie postanowił dopłacić złotówkę do swojego zakładu Lotto i dzięki temu wziął udział w dodatkowym losowaniu. Dzięki temu wygrał w sobotę milion złotych, kwotę która jest stała i nie ulega kumulacji. Osoba ta zagrała swój kupon w kolekturze na ul. Kościuszki 73. Widniało na nim kilka zakładów zawartych na kilka losowań, a liczby zostały wybrane samodzielnie. Jeden z zakładów miał skreślone liczby 3, 8, 13, 21, 27, 49, które okazały się niesamowicie szczęśliwe tego dnia. Od teraz w Kutnie jest już sześciu milionerów za sprawą Lotto, a najwyższa zanotowana tu wygrana wynosi 3 399 649,80 zł z 23 października 2004 roku.

Źródło: lotto.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj