Kumulacja Lotto: 3 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 220 000 000 zł

Podejrzany o zabicie zwycięzcy Lotto uciekł z więzienia

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016, , Udostępnij:

Przestępcy udało się uciec z bardzo mocno pilnowanego ośrodka. Przebywał tam, bo jest jednym z oskarżonych w głośnej sprawie zabójstwa Gracza Lotto.

Earnest Anthony Holcomb w wieku 28 lat uciekł z więzienia ok. godziny 3 amerykańskiego czasu w środę. Był on właśnie na wydzielonym podwórku do ćwiczeń, gdy nagle postanowił wspiąć się na dach i ześlizgnąć się z niego po drodze gubiąc strój.

Nie do końca wiadomo, jak ta sztuka mu się udała. W ośrodku jest ponad 40 kamer nadzorujących więźniów, a także tereny poza. Gracze Lotto są wstrząśnięci tą sytuacją. Na początku roku nie mogli uwierzyć, że ktoś zabił dla pieniędzy z wygranej Lotto - tak brutalnie i bez skrupułów.

Earnest bowiem jest jedną z siedmiu osób, które napadły mężczyznę w jego własnym domu, Gracza, który wygrał 434 tys. $ w grze podobnej do Lotto. Pisaliśmy o tym w marcu na naszym portalu z wynikami. Motywowani pieniędzmi zabójcy włamali się do jego domu, żądając wydania majątku z bronią w ręku. Zastrzelili go na oczach dzieci i dziewczyny.

Teraz władze zostały postawione na nogi w celu znalezienia groźnego przestępcy oskarżonego o zabójstwo, rozbój i napad z bronią w ręku.

Źródło: https://www.fox5atlanta.com/news/man-charged-in-shooting-death-of-lottery-winner-escapes-jail


Komentarze:

Avatar użytkownika MarJan
MarJan07.07.2016 15:15:37

Podobno już znaleźli cwaniaka, nawet schować się nie potrafi

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj