Kumulacja Lotto: 5 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 500 000 000 zł

Milion funtów wygranej Euromillions na kuponie ze śmietnika!

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2015, , Udostępnij:

Para emerytów wygrała na loterii milion funtów. Wzięli udział w losowaniu EuroMillions i właściwie mało brakowało, aby zaprzepaścili swój kupon, bo nie wiedzieli o jego sukcesie. Los na loterię zakupił emerytowany weteran Argyll and Sutherland Highlanders, Geordie Rhodick (71 lat).

Betty i Geordie Rhodick mieszkają w Lochgilphead i od wielu lat są fanami Lotto organizowanego w Europie pod nazwą EuroMillions. Pewnego dnia, po sprawdzeniu kuponu, Geordie wyrzucił go do kosza na odpady do recyklingu, stwierdzając, że nie ma na nim żadnej wygranej.

Jego żona, Betty, jednak podejrzewała, że sprawdził kupon zbyt niedokładnie, i być może coś wygrali? Dlatego też wygrzebała kupon ze śmietnika i udała się do sklepu, aby sprzedawca go sprawdził w lottomacie. Gdy ten to zrobił nie ukrywał szoku na swojej twarzy. Klientka wygrała nagrodę główną warte milion funtów!

Gdy starsza emerytka wróciła do swojego męża obwieściła mu wygraną słowami, że nie jest już więcej spłukany bo został milionerem. Ta wygrana oszczędziła im wielu kłopotów na starość. Mimo wielkich pieniędzy na starość para nie zamierza zmieniać rodzinnego miejsca zamieszkania, gdyż starych drzew się nie przesadza. Planują jednak zakup nowego domu, który po ich śmierci zostanie przekazany wnukom.

Z rozdysponowaniem reszty pieniędzy nie będą mieli problemów. Każde z ich sześciu dzieci otrzyma 25 000 funtów. Sami przekonują, że nie zmienią się o jotę przez pieniądze. Zagwarantują one jedynie bezpieczeństwo całej rodzinie, spłacą długi. W lokalnej społeczności są aktywni - Betty jest sekretarzem komitetu Lochgilphead Armed Forces Day i wiceprzewodniczącą Lochgilhead Community Council, a Geordie po wygranej spędził dwa dni w Lochgilphead Co-op, sprzedając losy na rzecz lokalnego komitetu Dnia Sił Zbrojnych, którego jest przewodniczącym.

To kolejna historia, która udowadnia, że wygranej w Lotto zazwyczaj towarzyszy szczęście. Tym razem radość powoduje fakt, że dotarła ona do starszych ludzi, którym bardzo pomoże.

Źródło: dailyrecord.co.uk


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj