Eurojackpot: 250 000 000 zł
Lotto: 10 000 000 zł

Prawie 6 mln zł wygranej Euromillions na kuponie ze śmietnika!


Opublikowano: 24.06.2015,

Para emerytów wygrała na loterii milion funtów. Wzięli udział w losowaniu EuroMillions i właściwie mało brakowało, aby zaprzepaścili swój kupon, bo nie wiedzieli o jego sukcesie. Los na loterię zakupił emerytowany żołnierz (71 lat).

Betty i Geordie mieszkają w Lochgilhead i od wielu lat są fanami lotto organizowanego w Europie pod nazwą EuroMillions, w które niestety jeszcze nie mogą zagrać Polacy. Ostatnim razem kiedy wypełnili blankiet mało by brakowało a nie mieliby ani grosza ponieważ Geordie po sprawdzeniu kuponu wyrzucił go do śmieci stwierdzając, że nie ma na nim żadnej wygranej.

Jego żona jednak podejrzewała, że zrobił to zbyt niedokładnie i być może coś wygrali? Dlatego też wygrzebała kupon ze śmietnika i udała się do sklepu, aby sprzedawca go sprawdził w lottomacie. Gdy ten to zrobił nie ukrywał szoku na swojej twarzy. Klientka wygrała 25 funtów, które od razu wypłacił, ale ważniejsza była druga wygrana na kuponie - nagroda główna warta milion funtów! Przy obecnym przeliczniku jest to 5,85 mln złotych.

Gdy starsza emerytka wróciła do swojego męża obwieściła mu wygraną słowami, że nie jest już więcej spłukany bo został milionerem. Ta wygrana oszczędziła im wielu kłopotów na starość. Mimo wielkich pieniędzy na starość para nie zamierza zmieniać rodzinnego miejsca zamieszkania, gdyż starych drzew się nie przesadza. Może jednak zdecydują się na zakup nowego domu wraz z jakąś fajną kosiarką do koszenia trawy. Z rozdysponowaniem reszty pieniędzy nie będą mieli problemów. W kolejce czeka ośmiu synów. Sami przekonują, że nie zmienią się o jotę przez pieniądze. Zagwarantują one jedynie bezpieczeństwo całej rodzinie, spłacą długi, będą mogli w końcu podróżować. W lokalnej społeczności uważani są za bardzo dobrych ludzi, którzy wiele dla wszystkich zrobili.

To kolejna historia, która udowadnia, że wygranej w Lotto zazwyczaj towarzyszy szczęście. Tym razem radość powoduje fakt, że dotarła ona do starszych ludzi, którym bardzo pomoże. W takim wypadku ściepa grających na główną nagrodę ma sens.

Źródło: dailyrecord.co.uk


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj