Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Prawie wyrzuciła los wart 100 tysięcy..


10.07.2015,


Prawie wyrzuciła los wart 100 tysięcy..

Pewien sprzedawca z Michigan w USA powstrzymał kobietę przed wyrzuceniem losu. Losu na loterię, który okazał się być wygrywającym niemałą kwotę - 100 000 dolarów. Każdy gracz, który nieświadomie by się pozbył takiej kwoty mógłby zwariować. Co gorsza mógłby nawet o tym nigdy się nie dowiedzieć..

Melissa zakupiła dwa losy o nazwie Triple Your Luck (Potrój Swoje Szczęście) w jednym ze sklepów w swoim mieście. Na jednym z losów wygrała 15$ i nie sądziła, że coś może być na drugim, jak twierdzi organizator loterii.

Zdrapała los i nie sądziła, że coś jest wart więc go odłożyła. Na kolejnej zdrapce miała wspomniane 15$ więc wróciła się do sklepu go spieniężyć. Wygrywającą zdrapkę dała kasjerowi z poleceniem, aby ją wyrzucił. Rezolutny sprzedawca spojrzał na widniejącą kwotę i zrozumiał od razu co się stało.

Raj Patel nie mógł powstrzymać emocji i zaczął krzyczeć, że klientka wygrała 100 tys. $. Z początku myślała ona, że jest wkręcana przez Raja, ale inni klienci sklepu przyjrzeli się uważnie kuponowi i zapewnili ją, że jest od teraz bogatsza o tę kwotę. Dostała polecenie od kasjera, aby podpisała kupon i skontaktowała się z oficjelami loterii.

Pan Patel wykazał się wręcz niespotykaną uczciwością, nie tylko uratował swoją klientkę od wielkiej straty. W przeszłości w jego sklepie ludzie wygrywali nawet miliony dolarów na jednej zdrapce. Kobieta odebrała swoją nagrodę w poniedziałek. Z tego co mówili włodarze loterii - bardzo rzadko gra w tego typu gry. Teraz planuje kupić nowy samochód, a resztę zainwestuje oraz pojedzie na wakacje. Co by się stało gdyby właścicielowi szczęśliwej kolektury zabrakło uczciwości?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Trzy szóstki w ostatniej kumulacji
Nowszy artykuł: Para ze wsi w Kansas zgarnęła 9,85 mln w kumulacji Lotto
kalendarz lotto

Reklama

NewsyEkstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko g.. | 14.06.2019


Które zdrapki lotto warto zakupić w czerwcu 2019 roku?

Jeśli jesteś fanem zdrapek lotto powinieneś wiedzieć jakie zdrapki w jakim sto.. | 04.06.2019


Złota loteria Eurojackpot od 10 maja do 7 czerwca 2019

Trwa loteria promocyjna dla każdego kto kupuje zakłady popularnej europejskiej g.. | 27.05.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl