Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Rekordowa kumulacja w brytyjskim Lotto wkurzyła graczy?


04.01.2016,


Rekordowa kumulacja w brytyjskim Lotto wkurzyła graczy?

W większości krajów duża kumulacja jest okazją do świętowania i masowego kupowania losów. Sklepy przeżywają oblężenie graczy, którzy marzą o odwróceniu swojego losu. Jednak gracze z Wielkiej Brytanii są niezbyt zadowoleni mimo gigantycznej, rekordowej kumulacji, która wyniesie w środę 50 400 000 funtów. Lokalne media mówią wręcz o planach bojkotu gry.

Wygląda na to, że dla tamtejszych mieszkańców ważniejsze są częstsze wygrane niż rzadkie i bardzo wysokie. środowe losowanie jest efektem 11-krotnej kumulacji! Przez tyle losowań nikt nie był wstanie zgarnąć wygranej pierwszego stopnia. Przyczyną tak wysokiej kumulacji jest nowy format gry losowej, która posiada taką samą nazwę w Polsce - Lotto. Obecnie szansa na trafienie najcenniejszej nagrody to jak 1 do 45 mln, czyli 3 razy trudniej niż w ofercie Totalizatora Sportowego. Spowodowane jest to zmianami dokonanymi w loterii przez jego operatora - Camelot.

Operator wprowadził dodatkowe 10 kul do losowania. Jest to główną przyczyną nieczęstych wygranych i wysokich pul.

Gracze z Wielkiej Brytanii nie kryli swojego rozgoryczenia przed końcem roku m.in na twiterze, na profilu operatora. Przed zmianami szanse były takie jak w polskim Lotto czyli 1 do 14 mln. Teraz graczom zaoferowano 2 razy większe wygrane, ale szanse są trzy razy mniejsze.

Zmiany miały zachęcić do częstszego grania, ale gracze mają swoje zdanie na ten temat. Dlaczego mają grać w grę, w której tak rzadko można coś wygrać? Pojawiają się coraz częstsze głosy dotyczące bojkotu gry.

Nie zanotowano wygranej w Lotto od 14 listopada, kiedy to jednemu z graczy wypłacono 4,34 mln funtów.

Przedstawiciele loterii nie widzą problemu i mówią, że po tej kumulacji ktoś stanie się multimilionerem z rekordem wszech czasów Wielkiej Brytanii. Zwracają też uwagę na wysokie wygrane poboczne. Co losowanie jest 5 gwarantowanych wygranych po milionie funtów. Do tego 20 wygranych po 20 tys. funtów. Do dodatkowego losowania kwalifikuje się każdy zakupiony kupon jako jeden los. Jakby nie patrzeć to więcej niż najwyższa gwarantowana wygrana w polskim Lotto.

Uk Lotto jest rozgrywane dwa razy w tygodniu w środy i soboty o godz. 20 tamtejszego czasu. Wszystkim Polakom, którzy mieszkają na Wyspach i będą mogli dzięki temu legalnie zagrać życzymy wysokich wygranych w rekordowej kumulacji.


Komentarze:

Kate2016-07-07 16:12:50

efekt niedostosowania warunków loterii do wielkości populacji

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Tak wygrywaliście w ostatnich dniach
Nowszy artykuł: Od 11 stycznia losowania Kaskady 2 razy dziennie
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl