Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Rozdawanie paliwa i cukierków sposobem na promocję loterii?


15.06.2016,


Rozdawanie paliwa i cukierków sposobem na promocję loterii?

Ostatnio popularność Lotto trochę podupada - przegrywa z mistrzostwami Euro 2016 oraz nasyceniem rynku grami (np. nowa gra Super Szansa). Do tego wielka kumulacja 60 mln zł wydrenowała portfele Graczy. Może warto więc zrobić jakąś fajną promocję właśnie dla nich?

Tym tokiem rozumowania poszła loteria z USA w kwietniu tego roku. Ludzie w Chicago byli zaskoczeni gdyż włodarze Lotto postanowili wydać tysiące dolarów na promocję w postaci darmowego paliwa, posiłków czy zakupów dla przypadkowych ludzi. promocja nosiła nazwę "Szczęście jest wszędzie".

Pewna Pani była w szoku - jak sama powiedziała śmiejąc się do rozpuku ze swojego szczęścia. Nie planowała w najbliższym czasie tankować swojego auta, ale natknęła się akurat na promocję loterii, która rozdawała bony warte 20$, przeznaczone na paliwo. "Dzień, w którym dostajesz darmowe paliwo jest dobrym dniem" - stwierdziła.

W innych miejscach rozdawano podstawowe produkty spożywcze czy też obiady, pączki i inne słodkości z popularnych food truck'ów. Pomyślano też o zasłużonych dla ojczyzny - np. weteranów wojennych.

Pewien Pan, który dowiedział się o darmowym paliwie "wkurzył się" i stwierdził, że stacja straciła właśnie klienta - bo zatankował rano. Nie stracił jednak rezonu i wrócił do domu po swoje drugie auto. Zajechał na stację i zatankował do pełna. Zadzwonił również po swojego brata i innych żeby powiadomić o promocji.

I tak wieść się niosła przez stan i ludzie korzystali z promocji. Oficjele Lotto w Chicago nie chcieli powiedzieć ile wydano na promocję i jakie były skutki.


Komentarze:

Kate2016-07-07 15:30:31

paliwo od tsa? wątpię :)

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kumulacja zwiększyła się - 15 mln - Lotto wyniki z 14.06
Nowszy artykuł: Wygrał w Lotto dzięki liczbom otrzymanym od medium
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl