Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Sprzedaż Eurojackpot od 9 września, pierwsze losowanie 15 września


28.08.2017,


Sprzedaż Eurojackpot od 9 września, pierwsze losowanie 15 września

Pierwsze losowanie nowej gry odbędzie się 15 września tego roku (2017). Zakłady będzie można jednak już kupować od 9 września!

Cena zakładu wyniesie sporo - 12,5 zł. Jest to niestety więcej niż za granicą gdzie cena oscyluje wokół 2 euro czyli 8-9 zł. Prawdopodobnie polska cena wynika z dużej dopłaty na cele, które są wspierane przez TS.

Losowanie inauguracyjne odbędzie się 15 sierpnia w piątek o godzinie 21:00 w Helsinkach. W związku z tym, że losowania Lotto odbywają się o godzinie 21.40, losowanie Eurojackpot będzie miało swoją retransmisję w internecie.

Wszystko dzięki ustawie hazardowej, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku. Pozwala ona na organizację multijurysdykcyjnej loterii jaką jest Eurojackpot. W grze tej biorą udział gracze z wielu krajów Unii Europejskiej. Umowa została podpisana już dawno, czekano jedynie na zmianę przepisów.

Jednocześnie dzięki rejestrowi stron zakazanych zablokowano w Polsce dostęp przez internet do wielu nielegalnych buków i kasyn. Niestety żadnej alternatywy Graczom nie dano.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj