Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Statystyki pokazują, że Lotto online jest przyszłością loterii


22.06.2016,


Statystyki pokazują, że Lotto online jest przyszłością loterii

Nie bez znaczenia przy wprowadzaniu loterii do sieci jest argument wygody dla klienta. Ludzie coraz więcej swoich codziennych spraw załatwiają w internecie. Dlaczego by nie mieli grać w Lotto przez sieć?

Wyniki z Michigan (USA) zdają się potwierdzać tę tezę. Od święta Dziękczynienia wprowadzono tam możliwość gry przez internet za pomocą smartfonów, tabletów czy komputerów. Zostało to bardzo dobrze przyjęte przez Graczy.

Wszystko stało się nagle bez rozgłosu. W listopadzie zeszłego roku, zarząd loterii umożliwił graczom zawieranie zakładów przez internet. Ułatwiło to klientom grę, nie muszą pokonywać często wielu kilometrów w poszukiwaniu kolektury. Wszystko odbywa się zdalnie z domu Gracza.

Na samym starcie zarejestrowało się około 86 tys. Graczy chętnych na taką grę. Do tego momentu liczba ta wzrosła ponad trzykrotnie do 322 tys. Sytuacja sprzed wprowadzenia gry w internecie była podobna jak w Polsce - jeden z senatorów był zawzięcie przeciwny, a większość bardzo niepewna. Teraz wspomniany senator z USA namawia by jeszcze bardziej rozwinąć grę Lotto w internecie.

Po wzroście sprzedaży dzięki internetowym zakładom, szkoły w Michigan dostały 14 mln $ z dopłat więcej niż normalnie. Dochody bowiem wzrosły o ok. 147 milionów dolarów. Zarządcy loterii przewidują, że w ciągu ośmiu lat kwota ta urośnie do 480 mln $.

Widać więc, że Amerykanie doszli do wniosku iż jeśli Gracz chce to i tak będzie szukał okazji do gry. Warto więc rynek zalegalizować i zarabiać na podatku. Dzięki temu wszyscy są zadowoleni.

Obecnie sytuacja w Polsce z zakładami online jest tragiczna, a rządzący chcą wprowadzić ustawę, która będzie blokować dostawców legalnie działających w UE ale niezarejestrowanych w Polsce. Dodatkowo poker będzie pod monopolem państwa. Póki co więc nie zanosi się, aby polscy politycy zmądrzeli.


Komentarze:

Sebo2016-07-07 15:18:54

jest przyszłością, ale dobra zmiana chce sobie strzelić w stopę wysyłając do notyfikacji w ue bubel prawny i znów poczekamy kolejny rok na ustawę

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kłótnia o kupon Lotto doprowadziła do morderstwa z użyciem siekiery
Nowszy artykuł: Pierwsza Ekstra Pensja w Łodzi
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl