Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Tak wygrywaliście w ostatnich dniach


03.01.2015,


Tak wygrywaliście w ostatnich dniach

Koniec starego roku, jak i początek nowego obfitował w wygrane. Dla kilku graczy były one bardzo miłym dodatkiem do bardzo kosztownego okresu świątecznego. W roku 2016 życzymy jak najwięcej szczęścia w losowaniu wyników lotto i wysokich wygranych!

Rekord wygranej w Mini Lotto - 370 tys. zł

Ten rok zaczął się dobrze dla osoby z Nakła Nad Notecią, która miała szczęśliwe liczby na swoim kuponie Mini Lotto i dzięki temu wygrała 366 518,50 zł, co jest nowym rekordem wygranej w tej grze. Zakłady zostały zawarte w punkcie umiejscowionym na ul. Dąbrowskiego. Były to 4 zakłady na chybił trafił. Jeden zakład tej gry kosztuje tylko 1,25 zł co sprawia, że jest ona najatrakcyjniejszą cenowo w całej ofercie Totalizatora Sportowego. Tańsze są tylko niektóre zdrapki za złotówkę.

Ponad 5 mln zł za szóstkę w lotto - Gdańsk

Ostatnie losowanie Lotto w roku 2015 przyniosło wygraną 5 379 498,70 złotych jednej osobie z Gdańska. Tego dnia padły wyniki lotto - 6, 8, 16, 23, 37, 41. Zwycięski kupon został nadany w kolekturze na ul. Dmowskiego 16. Gratulacje i oby więcej takich wygranych w Gdańsku! Rekord tego miasta wynosi 14 161 690,60 zł i nie został pobity od ponad dwóch lat. Zachęcamy Gdańszczan do gry.

Ekstra Pensja w Sosnowcu na koniec roku

Świetną przyszłość zapewnił sobie gracz z Sosnowca, który w ostatnim losowaniu Ekstra Pensji wygrał 20 letnie wypłaty 5 tysięcy złotych co miesiąc. Zakład został zawarty na chybił trafił i kosztował 5 zł. Sosnowiec tym samym drugi raz w tym roku staje się miejscem, gdzie wygrano w EP.

Milion złotych w Lotto Plus - Świdnica

Oczywiście w tym gronie nie mogło zabraknąć wygranej w opcji Plus Lotto, czyli dodatkowym losowaniu za złotówkę. Główna nagroda jest warta dokładnie milion złotych. Powędruje ona do kogoś kto zagrał w Świdnicy. To nie pierwsza wygrana, która padła w tym mieście.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj