Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Toaletowa potrzeba zadecydowała o wygranej 5 mln $


21.06.2015,


Toaletowa potrzeba zadecydowała o wygranej 5 mln $

Tak samo jak w hokeju na lodzie ważne jest szybkie i odpowiednie zagranie w dobrym momencie, tak samo szczęście dopadło fankę tego sportu. Wygrała na loterii 5 000 000 dolarów ponieważ musiała zatrzymać się podczas podróży, aby skorzystać z toalety.

Parafrazując pewne powiedzenie, szczęście tak chciało, że zdecydowała się przy okazji kupić kupon na loterię. Fanka Chicago Blackhawks, którzy zdobyli puchar Stanleya w tym roku ma na imię Jennifer Daniel i jest bohaterką tej historii. podczas podróży samochodem do pracy musiała zatrzymać się na stacji obsługi podróżnych, aby skorzystać z toalety w Modesto (Kalifornia USA). Kiedy już ulżyła swemu pęcherzowi udręki (a musiała to zrobić by dotrzeć do pracy i nie zdenerwować szefa) postanowiła zakupić los na loterię. Po prostu wychodziła z budynku, gdy zauważyła samoobsługową maszynę z kuponami. Włożyła do niej banknot z nadrukiem 20 $ i zakupiła kupon zdrapkę. Po chwili drapania ukazał się jej oczom kod kreskowy, który należy zeskanować, aby sprawdzić wysokość wygranej. Zrobiła to i okazało się, że wygrała.

Właściwie to stała się milionerką. W jednej chwili była bogatsza o 5 milionów dolarów czyli równowartość około 18 mln złotych! Za sprawą zdrapki wygrała więcej niż w polskim Lotto było po kilkukrotnej kumulacji. Co zrobi z takimi pieniędzmi? Pierwsze co to chce spłacić swoich rodziców, a dokładniej dom oraz auto, żeby mama mogła pójść na emeryturę. Następnie zrobi to samo ze swoim miejscem zamieszkania i zainwestuję w edukację syna oraz jakieś instrumenty finansowe, aby pomnożyć pieniądze.

Ta historia mówi nam po raz kolejny, że aby wygrać niekoniecznie trzeba grać nałogowo, a po prostu znaleźć się w dobrym miejscu o dobrym czasie. Warto traktować lotto i zdrapki jak dobrą zabawę, gdzie wygrana jest sprawą drugorzędną. Może wtedy i do Was uśmiechnie się szczęście? Życzymy tego każdemu, kto marzy o wygranej.

Źródło: calottery.com


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: 12 000 000 w sobotniej kumulacji!
Nowszy artykuł: Kumulacja rozbita w Tarnowskich Górach
kalendarz lotto

Reklama

NewsyGość odkrywa u domowników wielką wygraną w Lotto

Często, gęsto kupony graczy trafiają na stertę nie.. | 04.07.2018


Kumulacja Eurojackpot nie rozbita, ale Polak wygrywa 26 mln zł!

Kolejny raz kumulacja Eurojackpot nie do wygrania, ale jeden Gracz z Polski przytu.. | 30.06.2018


W które zdrapki warto grać? - Lipiec 2018

Jeśli chcesz wygrywać w zdrapkach warto wiedzieć, w których obecnie jest więc.. | 28.06.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl