Eurojackpot: 300 000 000 zł
Lotto: 12 000 000 zł

W kumulacji Lotto juz 15 000 000 zł


Opublikowano: 03.05.2015,

Wyniki Lotto we wtorek powiedzą nam kto zgarnie tę wolno narastającą pulę.. Dobra pogoda, weekend majowy oraz wiosenne porządki sprawiają, że mało kto myśli o grach liczbowych. Cierpi na tym kumulacja totolotka, która w normalnych warunkach osiągnęłaby prawdopodobnie dwa razy tyle.

Tymczasem u naszych sąsiadów Niemców, kumulacja w Lotto.de wynosi obecnie 37 mln euro! Jest to po aktualnym kursie około 150 milionów złotych. Dziesięć razy więcej niż w Polsce. Niestety nasze prawo nie pozwala nam nawet skorzystać z tej okazji. Chyba, że będziesz w Niemczech - możesz wtedy legalnie zagrać (wyniki niemieckiego Lotto). Pozdrawiamy graczy mieszkających na granicy i mających tę możliwość.

Wracając na nasze poletko - w Lotto do wygrania kilkanaście milionów za sprawą sześciokrotnej kumulacji. To oznacza, że w ciągu sześciu losowań nikt nie popisał się trafieniem wszystkich 6 liczb losowanych z bębna 49 możliwości. Ostatnio padły wyniki 2 maja - 6, 9, 28, 32, 33, 42. Tymczasem w Lotto Plus nie było głównej wygranej od aż ośmiu losowań! Tutaj jednak pula nie przechodzi na kolejne losowania, więc nie mamy kumulacji. Ostatnio padły liczby - 8, 10, 12, 21, 25, 36.

Losowanie odbędzie się we wtorek 5 maja, więcej kolektur będzie otwartych, więc prawdopodobnie przy braku głównej wygranej pula ładnie wzrośnie. Losowanie już o godzinie 21:40 na Tvp Info oraz stronie lotto.pl. Zasady gry są proste - wybierz 6 spośród 49 liczb i zapłać 3 zł. Jeśli nie masz pomysłu na liczby wybierz opcję chybił trafił kupując zakład. Za złotówkę możesz dokupić udział w dodatkowym losowaniu, gdzie wygrane są gwarantowane (1 mln zł za I stopień).


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj