Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

W listopadzie pierwsze losowanie loterii paragonowej


26.06.2015,


W listopadzie pierwsze losowanie loterii paragonowej

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami Ministerstwa Finansów, już w połowie listopada będzie miała swój debiut loteria paragonowa. Każdy kto będzie posiadał paragon opiewający na minimum 10 zł będzie mógł wziąć udział w losowaniu cennych nagród.

Pierwsze informacje mówiły o tym, że loteria paragonowa zadebiutuje w lipcu, jednak nie będzie to możliwe. Bowiem dopiero teraz wyłoniono zwycięzcę przetargu na jej organizację - jest to konsorcjum firm Unique One i NuOrder. Jedna z nich znana jest z prowadzenia loterii i kampanii dla Lotto i innych znanych marek w Polsce. Umowa zostanie zawarta do końca czerwca. W momencie jej zawarcia zacznie być odliczany czas, w którym wykonawca będzie musiał ją uruchomić. Są to trzy miesiące. W skład robót wchodzi stworzenie strony internetowej, zaplanowanie kampanii promocyjnej, przygotowanie studia tv potrzebne do transmisji losowań loterii.

Loteria miałaby się rozpocząć w październiku, a pierwsze losowanie w połowie listopada. Pula nagród do wygrania w miesiącu będzie wynosić 100 000 zł. Losowania będą przeprowadzane raz na miesiąc, a w puli znajdą się nagrody rzeczowe takie jak samochody osobowe, elektronika (notebooki, tablety). Nagrody dostaną nie tylko właściciele paragonów ale także sprzedawcy, którzy je wydali w sklepie.

O co chodzi w loterii paragonowej

Przede wszystkim trzeba zachowywać swoje paragony, za zakupy, za które zapłaciłeś minimum 10 zł. Paragon należy następnie zarejestrować na jeszcze nieistniejącej stronie www loterii. Jedno losowanie w miesiącu pokaże czy było warto i coś wygrałeś.

Loteria Paragonowa - cel całej akcji

Jak już kilka miesięcy temu pisaliśmy, MF chce za pomocą loterii aktywować konsumentów do zabierania ze sobą paragonów ze sklepów. Ma to spowodować zmniejszenie szarej strefy w Polsce. Idzie za tym także zwiększenie wpływów do budżetu. Spowodowane jest to tym, że nieuczciwy przedsiębiorca nie wystawiając paragonu może pominąć zapłacenie podatku od towaru lub usługi okradając państwo i de facto nas samych.

Źródło: pulsbiznesu.pb.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Druga Ekstra Pensja w Warszawie
Nowszy artykuł: 5 000 000 zł w dzisiejszej kumulacji Lotto
kalendarz lotto

Reklama

NewsyEkstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko g.. | 14.06.2019


Które zdrapki lotto warto zakupić w czerwcu 2019 roku?

Jeśli jesteś fanem zdrapek lotto powinieneś wiedzieć jakie zdrapki w jakim sto.. | 04.06.2019


Złota loteria Eurojackpot od 10 maja do 7 czerwca 2019

Trwa loteria promocyjna dla każdego kto kupuje zakłady popularnej europejskiej g.. | 27.05.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl