Eurojackpot: 140 000 000 zł
Lotto: 7 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Weekendowe wygrane - 3 x Ekstra Pensja, Lotto i Mini!


14.09.2015,


Weekendowe wygrane - 3 x Ekstra Pensja, Lotto i Mini!

W pierwszym losowaniu piątkowym Ekstra Pensji padła wygrana I-go stopnia czyniąc dobry debiut w kalendarzu gier losowych. Już po dwóch dniach padły kolejne dwie wygrane EP. W między czasie ktoś mógł cieszyć się z milionów w Lotto i mniejszej wygranej w Mini Lotto.

Wygrana z piątku powędruje do Książa Wielkiego, gdzie ktoś postanowił zagrać w punkcie ulokowanym przy ul. Rynek 2. Dzięki swojemu pojedynczemu zakładowi będzie dostawać 5 tys. zł co miesiąc przez 20 lat. Smaczku dodaje fakt, że zakład był nadany na chybił trafił za 5 zł. Widocznie parę osób pozazdrościło tak wielkiej wygranej i postanowiło zagrać w kolejnym losowaniu, które dzięki zmianie grafiku odbyło się nadzwyczaj szybko bo 2 dni po poprzednim. W tym losowaniu trafiły aż dwie osoby. Oczywiście tym osobom należą się pełne wygrane bez podziału puli co jest zagwarantowane regulaminem nawet do kilkunastu wygranych I-go stopnia. One też zagrały na chybił trafił, w Trzemesznie (kolektura Pl. Św. Wojciecha) oraz w Olsztynie (Galeria Warmińska).

Do tego zanotowano piątkę w Mini Lotto o niezłej wartości. Gracz, który zagrał w Zambrowie dostanie bowiem 274 909 zł dzięki zakładowi kupionemu na ul. Grunwaldzkiej 6. Liczby zaznaczył samodzielnie i zgarnął regulaminowe 50% puli.

W Lotto natomiast padła szóstka z małej kumulacji, warta 2 983 994,60 zł. Stało się to w Żarach, które zadebiutowały na mapie ponad milionowych wygranych. Gracz postanowił zagrać w punkcie Lotto przy ul. Broni Pancernej 15 kupując kilka zakładów.

Źródło: lotto.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj