Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Wygrał w Lotto - zabili go dla pieniędzy


30.03.2016,


Wygrał w Lotto - zabili go dla pieniędzy

W Usa powszechnym jest pokazywanie twarzy i personaliów osoby, która wygrała na loterii -często jest to warunek odbioru nagrody zapisany w regulaminie. Rzadko powoduje to tak tragiczne skutki jak w tym przypadku.

W poniedziałek postawiono zarzuty siedmiu osobom w Usa za zamordowanie zwycięzcy jednych z loterii. Gracz został postrzelony, dwa miesiące wcześniej wygrał niemałą sumkę. Zawodowy kierowca wygrał łącznie 434 272 dolary, po tym jak udało mu się wytypować 5 liczb z losowania z 29 listopada ubiegłego roku.

Dwoje z podejrzanych to kobiety, wszyscy są bardzo młodzi, a jedna osoba nie ma nawet 18 lat. Wszyscy są oskarżeni o morderstwo, kradzież z bronią w ręku, napaść. Pewnego dnia trójka zamaskowanych sprawców weszła siłą do domu Gracza, wiedząc o jego niedawnych wygranych. Postrzelili go trzykrotnie po czym zmarł na miejscu.

Nie wiadomo dokładnie jaki wkład w tę zbrodnię miała reszta oskarżonych osób, śledztwo trwa. Do zatrzymania sprawców doszło w kilka tygodni po nagłośnieniu sprawy w mediach. śledczy mówią, że dziewczyna Gracza byłą w momencie ataku w domu i uciekła szukając pomocy.

Usłyszeli strzały z szotguna w stronę drzwi, które zostały natychmiastowo przezeń wyważone. Trójka uzbrojonych napastników weszła do domu. Burch, Gracz o którym mowa prosił napastników tylko żeby nie robili tego przy jego dzieciach. Chciał oddać im kartę kredytową, byleby się opanowali. Rzucił w stronę napastników swoje spodnie z portfelem. Jednak Ci, gdy nie znaleźli go w spodniach zastrzelili Burcha i uciekli.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wyniki Lotto 29.03 - jest kumulacja 7 000 000 zł!
Nowszy artykuł: Lotto kumulacja po losowaniu z 31.03 - 9 000 000 złotych!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl