Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Wygrana w Keno - 200 tys. zł w Gorzowie Wlkp. i 6 razy tyle w Oregonie


13.04.2016,


Wygrana w Keno - 200 tys. zł w Gorzowie Wlkp. i 6 razy tyle w Oregonie

Keno jest młodszym bratem popularnego Multi Multi. Różni się między innymi ilością liczb - 70 zamiast 80. Wypłaty też są inne. Co najbardziej kuszące losowania odbywają się co pięć minut - nie trzeba czekać pół dnia tak jak w przypadku MM

Wielka wygrana Keno w Gorzowie Wlkp.

Tym razem w Keno szczęście przytrafiło się Graczowi, który zagrał 10 kwietnia w punkcie na ul. Szczanieckiej w Gorzowie Wlkp. Podczas wizyty w kolekturze nabył kilka zakładów ważnych na kilka losowań.

Dotychczas w tym mieście największą wygraną była szóstka w Lotto z 2009 roku. Wtedy ktoś wygrał ponad 10 mln złotych. Tymczasem ogólnopolski rekord Keno zostaje niezmienny. Najwyższa wygrana w tej grze wyniosła 2 mln zł. Ta wygrana była tak wysoka dzięki dziesięciokrotnej stawce.

Rekord Keno w Oregonie

Tymczasem za oceanem pobito rekord wygranej w Keno. Dopiero po trzech miesiącach szczęśliwy Gracz zgłosił się po odbiór swojej wygranej. Mowa o kwocie 300 tys. $ czyli prawie 1,2 mln złotych. osoba, która odebrała tę kwotę mieszka w Springfield i zagrała za drobne 2$. Dzięk zakładowi wygrała dokładnie 300 246,50 $.

W Keno w Oregonie funkcjonuje pojęcie kumulacji. Gdy Bruce dowiedział się o kumulacji 50 tys. $, a był akurat w sklepie oddać butelki po napojach, postanowił zagrać za marne grosze. W przypadku tej gry Keno losuje się z puli 80 liczb. Gracze mogą wybrać ile liczb zakreślą - maksymalnie 10. Jest to więc gra bardzo podobna Do Multi Multi, gdzie też funkcjonuje pewien rodzaj kumulacji pod nazwą bonus.

Bruce akurat wygrał dzięki tylko ośmiu liczbom. Tym bardziej kwota ta działa na wyobraźnię, bo w Polsce wygrywa się znacznie mniej. Przy okazji warto powiedzieć o ciekawym zaleceniu urzędników z tamtejszej loterii.

Zawsze zaleca się, aby Gracze podpisywali swoje kupony, aby nie było wątpliwości co do właściciela podczas odbioru pieniędzy. Jest to tez zabezpieczenie na przypadek kradzieży wartościowego zakładu. Ludziom doradza się też, aby w przypadku wygranej skonsultowali się z zaufanym doradcą finansowym, który pomoże im zrozumieć jak wielkie problemy sprawiają tak duże pieniądze i dobrze je zainwestuje na ich korzyść.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Szóstka Lotto w Węgrowie warta 20 milionów złotych
Nowszy artykuł: Tekst znowelizowanej ustawy hazardowej
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl