Eurojackpot: 340 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Wygrana w Keno - 200 tys. zł w Gorzowie Wlkp. i 6 razy tyle w Oregonie


Opublikowano: 13.04.2016,

Keno jest młodszym bratem popularnej gry Multi Multi. Różni się między innymi ilością liczb - 70 zamiast 80. Wygrane też są inne, ale co najbardziej kuszące - losowania odbywają się co cztery minuty.

Wielka wygrana Keno w Gorzowie Wlkp.

Tym razem szczęście przytrafiło się Graczowi, który zagrał 10 kwietnia w punkcie na ul. Szczanieckiej w Gorzowie Wlkp. i poprawnie wytypował wyniki Keno. Podczas wizyty w kolekturze zakupił kilka zakładów ważnych na kilka losowań.

Dotychczas w tym mieście największą wygraną była szóstka w Lotto z 2009 roku. Wtedy ktoś wygrał ponad 10 mln złotych. Tymczasem ogólnopolski rekord Keno zostaje niezmienny. Najwyższa wygrana w tej grze wyniosła 2 mln zł. Ta wygrana była tak wysoka dzięki dziesięciokrotnej stawce kuponu.

Rekord Keno w Oregonie

Tymczasem za oceanem też pobito rekord wygranej w Keno. Dopiero po trzech miesiącach szczęśliwy gracz zgłosił się po odbiór swojej wygranej o wartości 300 tys. $ czyli prawie 1,2 mln złotych. osoba, która odebrała tę kwotę mieszka w Springfield i zagrała za 2$. Dzięki zakładowi wygrała dokładnie 300246,50 $.

W Keno w Oregonie funkcjonuje pojęcie kumulacji. Gdy Bruce dowiedział się o kumulacji 50 tys. $, a był akurat w sklepie oddać butelki po napojach, postanowił zagrać za marne grosze. W przypadku tej gry Keno losuje się z puli 80 liczb. Gracze mogą wybrać ile liczb zakreślą - maksymalnie 10. Jest to więc gra bardzo podobna do Multi Multi, gdzie też kiedys funkcjonował pewien rodzaj kumulacji pod nazwą Bonus (obecnie w Multi Multi są tylko premiowane okresy gry).

Bruce akurat wygrał dzięki tylko ośmiu liczbom. Tym bardziej kwota ta działa na wyobraźnię, bo w Polsce wygrywa się znacznie mniej. Przy okazji warto powiedzieć o ciekawym zaleceniu urzędników z tamtejszej loterii.

Zawsze zaleca się, aby Gracze podpisywali swoje kupony, aby nie było wątpliwości co do właściciela podczas odbioru pieniędzy. Jest to tez zabezpieczenie na przypadek kradzieży wartościowego zakładu. Ludziom doradza się też, aby w przypadku wygranej skonsultowali się z zaufanym doradcą finansowym, który pomoże im zrozumieć jak wielkie problemy sprawiają tak duże pieniądze i dobrze je zainwestuje na ich korzyść.


Komentarze:

Avatar użytkownika skrypter
skrypter2022-09-07 14:29:55

W Usa zawsze więcej wygrywają niż w Polsce.. kiedy u nas?

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj