Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Wygrana w Keno - 200 tys. zł w Gorzowie Wlkp. i 6 razy tyle w Oregonie


13.04.2016,


Wygrana w Keno - 200 tys. zł w Gorzowie Wlkp. i 6 razy tyle w Oregonie

Keno jest młodszym bratem popularnego Multi Multi. Różni się między innymi ilością liczb - 70 zamiast 80. Wypłaty też są inne. Co najbardziej kuszące losowania odbywają się co pięć minut - nie trzeba czekać pół dnia tak jak w przypadku MM

Wielka wygrana Keno w Gorzowie Wlkp.

Tym razem w Keno szczęście przytrafiło się Graczowi, który zagrał 10 kwietnia w punkcie na ul. Szczanieckiej w Gorzowie Wlkp. Podczas wizyty w kolekturze nabył kilka zakładów ważnych na kilka losowań.

Dotychczas w tym mieście największą wygraną była szóstka w Lotto z 2009 roku. Wtedy ktoś wygrał ponad 10 mln złotych. Tymczasem ogólnopolski rekord Keno zostaje niezmienny. Najwyższa wygrana w tej grze wyniosła 2 mln zł. Ta wygrana była tak wysoka dzięki dziesięciokrotnej stawce.

Rekord Keno w Oregonie

Tymczasem za oceanem pobito rekord wygranej w Keno. Dopiero po trzech miesiącach szczęśliwy Gracz zgłosił się po odbiór swojej wygranej. Mowa o kwocie 300 tys. $ czyli prawie 1,2 mln złotych. osoba, która odebrała tę kwotę mieszka w Springfield i zagrała za drobne 2$. Dzięk zakładowi wygrała dokładnie 300 246,50 $.

W Keno w Oregonie funkcjonuje pojęcie kumulacji. Gdy Bruce dowiedział się o kumulacji 50 tys. $, a był akurat w sklepie oddać butelki po napojach, postanowił zagrać za marne grosze. W przypadku tej gry Keno losuje się z puli 80 liczb. Gracze mogą wybrać ile liczb zakreślą - maksymalnie 10. Jest to więc gra bardzo podobna do Multi Multi, gdzie też funkcjonuje pewien rodzaj kumulacji pod nazwą bonus.

Bruce akurat wygrał dzięki tylko ośmiu liczbom. Tym bardziej kwota ta działa na wyobraźnię, bo w Polsce wygrywa się znacznie mniej. Przy okazji warto powiedzieć o ciekawym zaleceniu urzędników z tamtejszej loterii.

Zawsze zaleca się, aby Gracze podpisywali swoje kupony, aby nie było wątpliwości co do właściciela podczas odbioru pieniędzy. Jest to tez zabezpieczenie na przypadek kradzieży wartościowego zakładu. Ludziom doradza się też, aby w przypadku wygranej skonsultowali się z zaufanym doradcą finansowym, który pomoże im zrozumieć jak wielkie problemy sprawiają tak duże pieniądze i dobrze je zainwestuje na ich korzyść.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj