Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zagraj dzisiaj (03.10) o nawet 9 mln zł w Lotto


03.10.2015,


Zagraj dzisiaj (03.10) o nawet 9 mln zł w Lotto

W dzisiejszym losowaniu lotto wyniki mogą jednemu z graczy przynieść wymarzoną niezależność finansową bowiem taką na pewno daje 9 mln zł. Jest to kwota szacowana, jeśli sprzedaż kuponów dopisze to może być nawet większa.

Pomimo, że ilość kupionych zakładów nie jest informacją publiczną można ją oszacować z tabel ilości wypłaconych wygranych oraz teoretycznego prawdopodobieństwa. Wyniki lotto z pierwszego października nie przyniosły żadnej szóstki, a według szacunków zawarto prawie 3,5 mln zakładów czyli za ok 10 mln zł. W poprzednim nie rozwiązanym losowaniu kuponów było prawie 3 mln sztuk, wcześniej trochę ponad 3 mln zł, a jeszcze wcześniej tylko 2 mln sztuk. W efekcie w kumulacji lotto nazbierało się 9 000 000 i być może już tego wieczoru o godzinie 21:40 ktoś stanie się posiadaczem małej fortuny.

Jeśli chcesz mieć szansę w dzisiejszej grze musisz nabyć kupon lotto w jednej z kolektur, gdyż tylko te miejsca są legalnymi miejscami sprzedaży. Póki co nie ma prawnych podstaw do sprzedawania losów loterii w internecie. Jeśli jednak skusisz się na internetowe oferty robisz to na własną odpowiedzialność. Tego typu firmy możliwe, że nawet nie kupują Twoich domniemanych losów.

Lotto wyniki pojawią się na stronie maksymalnie 5 minut po losowaniu. Lotto jest losowane jako jedna z ostatnich gier ok godziny 21:45 w studiu. Kupony możesz zakupić za 3 zł każdy lub 4 zł jeśli chcesz skorzystać z opcji plus z szansą na dodatkowy milion.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Niesamowite znalezisko - wygrywający kupon z 2012 roku
Nowszy artykuł: Jedlicze na fali - kolejna wygrana - w Ekstra Pensji
kalendarz lotto

Reklama

NewsyGraj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla.. | 03.09.2018


Kumulacja Eurojackpot w piątek 24 sierpnia wyniesie 211 milionów złotych!

Kumulacja loterii Eurojackpot w Polsce w dniu 24 sierpnia 2018 wyniesie około 211.. | 20.08.2018


Włamał się do sklepu przez dach by ukraść zdrapki

Kolejny pomysłowy złodziej postanowił ukraść zdrapki - włamując się przez .. | 30.07.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl