Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zagraj w kumulacji o 7 mln zł


01.10.2015,


Zagraj w kumulacji o 7 mln zł

Pierwszy dzień października zwiastuje dla kogoś wielką wygraną. Kto będzie tą osobą? Aby zawalczyć o 7 000 000 zł trzeba mieć kupon totolotka. Zakupisz go wyłącznie w punktach lotto do późnych godzin wieczornych, a losowanie oglądniesz o 21:40.

Zaraz po losowaniu, co trwa zazwyczaj do 5 minut możesz sprawdzić wyniki lotto na naszej stronie w wygodny sposób za pomocą funkcji "sprawdź kupon" lub ufając własnemu zmysłowi wzroku analizując cyferki wyświetlone na stronie głównej serwisu. Dzisiejsza kumulacja wynika z faktu, że w tej grze w kolejnych trzech losowaniach nikt nie zgarnął puli. Funkcjonuje tu zasada kumulacji, która mówi, że niewygrana pula z nagród I go stopnia przechodzi na dalsze gry. W efekcie dziś można zawalczyć aż o 7 mln zł.

Aby stworzyć liczby do kuponu możesz skorzystać generatora lotto, który znajdziesz w lewym menu. Innym sposobem jest branie liczb z sufitu czy też ze snów. Niektórzy gracze używają liczb, które napatoczą im się w ciągu dnia przy powszednich czynnościach. Sposobów jest tak wiele, że nie sposób ich policzy i wymienić. Wiemy, że dużo z Was używa statystyki. Na ten moment, analizując ostatnie 50 losowań gorącą liczbą w Lotto jest 33, która wystąpiła 11 razy, raz więcej niż 32. Na tę chwilę są aż trzy zimne liczby - 10, 19 oraz 31, które wystąpiły tylko 2 razy. Czy to dobry moment na odwrócenie trendu?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj