Kumulacja Lotto: 3 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 220 000 000 zł

Niesamowite znalezisko - wygrywający kupon z 2012 r. w Hiszpani!

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015, , Udostępnij:

W Hiszpanii znaleziono kupon Lotto Primitiva, ale nie wiadomo kto jest jego właścicielem. Po wygrywający kupon zgłosiło się już 220 osób.

W ostatnim tygodniu czerwca 2012 roku, szczęśliwa osoba kupiła los w loterii Primitiva w jednym z centrów handlowych w A Coruña, wybierając liczby 10, 17, 24, 37, 40 i 43.

Jednak w dniu ogłoszenia zwycięskich numerów ta osoba nie zwróciła na to uwagi. A kiedy pojawiła się w innym punkcie sprzedaży loterii, aby postawić na inne liczby, zgubiła paragon z wygrywającym losem, który był wart 4,7 miliona euro.

Kupon został znaleziony po latach przez właściciela innego punktu sprzedaży loterii, również znajdującego się w A Coruña, na placu San Agustín. Ten człowiek czuje się z tego powodu okropnie.

Manuel Reija powiedział, że nigdy nie przyszło mu do głowy, aby zachować milczenie i po prostu odebrać nagrodę. Kiedy wprowadził bilety do lottomatu i zdał sobie sprawę, że wszystkie sześć numerów jest poprawnych, natychmiast poinformował władze.

Jednak minęło już 14 miesięcy od ogłoszenia w oficjalnym dzienniku. Wiadomość była celowo dyskretna, ale nieuniknione były tłumy poszukiwaczy okazji. Do tej pory 220 osób zgłosiło roszczenia do nagrody, ostatnie 30 tylko w tym tygodniu. Termin na zgłoszenie roszczenia do pieniędzy upływa 25 września.

Jeśli nikt nie będzie w stanie udowodnić własności, państwowa loteria Hiszpanii przyzna 4 722 337 euro do wygranej sprzedawcy lotto, który ją znalazł.

Źródło: Elpais.com - 220 people claim ownership of lost lottery ticket worth €4.7 million


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj