Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Niesamowite znalezisko - wygrywający kupon z 2012 roku

Niesamowite znalezisko - wygrywający kupon z 2012 roku

Historia rodem z literatury fikcji. Historia wielkiej uczciwości sprzedawcy kuponów totolotka w Hiszpanii. Dlaczego nie zatrzymał dla siebie kuponu wartego prawie 24 miliony złotych? Jeśli nie zgłosi się prawowity właściciel pieniądze i tak trafia na jego konto.

W tym tygodniu pewien mężczyzna znalazł kupon loteryjny sprzedany w czerwcu 2012 roku ale zdecydował, że nie zatrzyma nagrody dla siebie. Na wybrzeżu Hiszpanii w mieście La Coruna, Manuel sprzedaje zakłady tamtejszej loterii. Akurat sprzątał pudełko z rzeczami zagubionymi, które od lat stało w jego sklepie. Znalazł nim podejrzanie wyglądający kupon. Od razu sprawdził blankiet w lottomacie i co się okazało? Jest on wart 24 000 000 zł jak raportuje hiszpańskie wydanie La Voz de Galicia! Manuel od razu zdecydował oddać kupon zarządcom loterii w nadziei, że odnajdzie się prawowity właściciel mimo upływu czasu. Na szczęście wciąż jest szansa, że to Manuel zostanie obdarowany wielkimi pieniędzmi w zamian za swoją uczciwość. Okazuje się, że od chwili ogłoszenia poszukiwań właściciela kuponu do ostatecznego rozwiązania nieodebranej nagrody miną jeszcze 2 lata. Po tym czasie znalazca otrzyma pieniądze. Mężczyzna pytany przez dziennikarzy czy zatrzymałby kupon gdyby cofnął czas, ciągle odpowiadał, że nie mógłby tego zrobić. podobna historia miała miejsce niespełna 2 tygodnie temu. Mężczyzna w Chicago odnalazł zakład Lotto wart milion dolarów. Inna osoba jakiś czas temu znalazła kupon przetrzepując śmieci.. wzbogaciła się o 455 tys $. Wydaje się, że morał tej historii jest oczywisty. Zawsze sprawdzaj swoje stare kupony i nie zapominaj o nich! W Polsce jest relatywnie krótszy czas na odebranie wygranej niż we wspomnianych historiach.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Zagraj w kumulacji o 7 mln zł
Nowszy artykuł: Zagraj dzisiaj (03.10) o nawet 9 mln zł w Lotto
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Kobieta wygrała w trzech zdrapkach z rzędu!

Lubisz grać w zdrapki? Tej kobiecie udało się w.. | 19.04.2018


Kumulacja Eurojackpot urosła do 145 000 000 zł!

Jedna osoba z Polski wygrała ponad 2 miliony zło.. | 15.04.2018


Główna wygrana Ekstra Pensji w Koninie

W niedzielę, główna wygrana z Ekstra Pensji pow.. | 26.03.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl