Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Ile wygrywa się w grze typu Ekstra Pensja za granicą?

Ile wygrywa się w grze typu Ekstra Pensja za granicą?

Ekstra pensja została wprowadzona w Polsce rok temu i zyskała wielu zwolenników. Ale czy wygrane z tej gry są wystarczająco wysokie, jak to wygląda gdzie indziej? Szanse na wygranie są niższe czy wyższe niż w innych krajach?

Od 1 listopada większa ilość stanów wprowadziła w ofercie grę tego typu nazywaną "cash 4 life" czyli kolokwialnie tłumacząc kasa na życie. Gra liczbowa istnieje od 2014 roku, gdy została wystartowana w Nowym Jorku i New Jersey. Loteria różni się od naszego rodzimego produktu. O wiele trudniej w niej trafić główną wygraną (trudniej niż w lotto) ponieważ losuje się 5 z 60 oraz 1 z 4 liczb. Ale ma też ogromną zaletę, którą jest wielkość wypłaty. Wynosi ona aż 1000$ codziennie do końca życia! Jest to nieporównywalnie większa nagroda. W Polsce w przeliczeniu na dni wychodzi ok. 160 zł i to "tylko" przez 20 lat.

W dodatku w tej grze jest druga ciekawa opcja wygranej, kiedy nie trafisz dodatkowej liczby (1 z 4). Wygrywasz wtedy dożywotnio 1000$ tygodniowo. Dla innych trafionych kombinacji obowiązują wypłaty od 2 do 2500$.Koszt gry w cash 4 life to 2$, czyli obecnie około 8 zł.

W Holandii gry tego typu nadal są w formie zdrapek, ale są całkiem konkurencyjne. Można wygrać 500, 2000, lub nawet 3000 euro co miesiąc. Jest to więc forma podobna do polskiej, z wyższymi kwotami oraz dożywotnimi wypłatami. Zdrapki tego typu są jednak dość drogie i kosztują w przeliczeniu na złotówki 4, 12, 20 złotych.

Polska oferta wydaje się więc dostosowana do rynku. Szansa na wygraną jest relatywnie wysoka, cena zakładu do przełknięcia. Ilość lat wypłat mogłaby jednak być nieco większa. Jednak taka zmiana gry spowodowałaby albo podniesienie ceny zakładu albo dodanie kul w losowaniu.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wtorkowa kumulacja Lotto sięgnie 7 000 000 złotych
Nowszy artykuł: Ekstra Pensja w Poznaniu - 30.10.2015
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Kiedy Lotto przez internet?

Pod koniec roku 2018 zagramy w Lotto przez interne.. | 21.03.2018


Gdzie gracze chowają kupony Lotto? - te oraz inne dziwne przypadki

Z tego artykułu dowiesz się, gdzie schować kupo.. | 19.03.2018


Nadchodzące nowe zdrapki Lotto

Mała aktualizacja zdrapkowych nowości na polskim.. | 10.03.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl