Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Łowicz z Ekstra Pensją

Łowicz z Ekstra Pensją

Dwudziesta trzecia Ekstra Pensja trafi do osoby, która pomyślnie zagrała w tę grę w Łowiczu. Po ostatniej suszy wśród wygranych tej gry zaczęły się one znowu pojawiać, co cieszy wszystkich graczy. Poprzednia główna wygrana padła dwa losowania temu 17 maja w Wieluniu. Gratulujemy wygranym!

Kolejny gracz zdobywa 20 letnią pensję, która pozwoli nie martwić się środkami finansowymi na dostatnie życie. Środowa wygrana została zdobyta dzięki zakładowi zawartemu na chybił trafił w punkcie Lotto przy ul. Starzyńskiego 29 w Łowiczu. Przy okazji stała się ona najwyższą kiedykolwiek trafioną w tym mieście. Wcześniej padały tu takie wygrane jak piątki w Mini Lotto czy kilkaset tysięcy w Multi, a wygrana w pensji to przecież ponad milion złotych łącznie.

Ekstra Pensja jest grą typu "win for life", która przyszła do nas z zachodu dość niedawno. System ten polega na wygrywaniu kwot pieniężnych rozłożonych na raty (pensje) wypłacane przez wiele lat. W Polsce ten sposób gry wcześniej był znany tylko ze zdrapek typu Ekstra Pensja czy Mega Pensja. W zdrapkach jednak nie losowano kul jak ma to miejsce w grze liczbowej. W ich przypadku zaraz po kupnie i zdrapaniu odpowiednich pul gracz wiedział czy wygrał wymarzone pieniądze. Kwoty za zdrapkę czy zakład też były podobne - 5 zł czy 10 zł. W Ekstra Pensji za zakład płacimy 5 zł, a typujemy 5 z 35 liczb oraz dodatkową jedną z 4. Losowanie odbywa się w dwóch maszynach losujących dostosowanych do tego rodzaju typowania. Obecnie jest to jedyna gra, gdzie wygrywające liczby z jednego zakładu są losowane w dwóch niezależnych maszynach.

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kumulacja 9 mln zł w Lotto - 26 maja
Nowszy artykuł: Do wygrania 12 000 000 w Lotto
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Pierwsza Ekstra Pensja z dziesięciokrotną stawką trafiona!

Rekordowa wygrana w Ekstra Pensji! 15 październik.. | 23.10.2017


Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl