Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Siedemnasta Ekstra Pensja w Zakopanym





Siedemnasta Ekstra Pensja w Zakopanym

Gra Ekstra Pensja została wprowadzona do oferty Lotto w połowie października 2014 roku i cieszy się nie najgorszą popularnością. Ostatnio wygranych było trochę mniej, ale o to jest! Siedemnasta z kolei wypłacona pensja dla gracza, który nabył kupon w Zakopanym.

Lotto wyniki już dawno nie przyniosły nam pomyślnych wieści na temat pensji, której łączna wartość wynosi 1,2 mln zł bez odliczonego podatku 10%. Według statystyk, nikt nie trafił nagrody pierwszego stopnia przez 9 poprzednich losowań. Stało się to dopiero wczoraj 25 lutego, gdy padły liczby - 4, 13, 16, 22, 25 oraz dodatkowa 4. To najdłuższa dotychczasowa przerwa w tej grze liczbowej. Zdarzyło się wręcz, że w historii 38 losowań, aż trzy osoby trafiły pensję. Stało się to w 20 losowaniu. Były też trzy dni kiedy pensję wygrały dwie osoby. Reszta to pojedyncze wygrane.

Osoba, która czuje się szczęśliwa po wczorajszym oglądnięciu studia lotto zagrała w punkcie przy ul. Balzera 6 w Zakopanym. Jest to wielkie szczęście ponieważ 1 zakład opiewał na 5 zł, a przyniósł 20 lat dodatkowej pensji w wysokości 5 000 zł. Ta kwota ulega opodatkowaniu 10%. Może być traktowana pełnoprawnie przy braniu kredytu i dziedziczeniu spadków. Aby zagrać w tę grę należy poprawnie wytypować 5 liczb z puli 35 możliwych oraz dodatkowo jedną z puli czterech liczb. Zakład kosztuje 5 zł.

To nie koniec dobrych wiadomości. Wczoraj pojawiła się też 13 w tym roku wygrana w Kaskadzie o wysokości 250 000 zł, w Świdniku. Gracze poradzili sobie też w Mini Lotto (208 240,30 zł w Kąkolewnicy) oraz Multi Multi, w którym padła wygrana 130 000 zł w poznaniu.

Źródło: lotto.pl

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie


Dodaj komentarz
Anuluj



Starszy artykuł: Kumulacja dla trzech osób
Nowszy artykuł: Co zrobić z 500 mln złotych wygranej?

wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Eurojackpot w Polsce od września 2017!

Eurojackpot to bardzo ciekawa gra lotto, którą p.. | 18.06.2017


Zobacz na co ta rodzina wydała 429 milionów $ wygranych w Lotto

Po wygraniu na loterii warto zainteresować się n.. | 12.06.2017


Poznaj historię człowieka, który wygrywa znacznie więcej niż inni

Nigdy nie ufaj człowiekowi, który niby pokonał .. | 31.05.2017


Logowanie

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl