Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

W końcu! Ekstra Pensja w Koszalinie

W końcu! Ekstra Pensja w Koszalinie

Wczoraj padła główna wygrana w grze liczbowej Ekstra Pensja, która wywodzi się ze zdrapki o takiej samej nazwie. Nagrodą jest pensja wypłacana miesięcznie przez 20 lat w wysokości 5 000 zł. Jako, że podlega ona opodatkowaniu trzeba od tej kwoty odjąć 10%.

Szczęśliwą kolekturą okazał się punkt przy ul. Zwycięstwa 46U. Warto sprawdzić swoje kupony jeśli graliście w tym miejscu! Dnia 25.03.2015 w Ekstra Pensji wylosowano liczby 12, 21, 23, 27, 32 i 4. To właśnie osoba z Koszalina dokonała trudnej rzeczy i wygrała 19 z kolei pensję. Dlatego też co miesiąc przez 20 lat będzie dostawać 4500 zł (500 zł to potrącenie podatkowe od gier w wys. 10% od kwoty nazywanej "wygraną"). Osoba ta zagrała na kilka kuponów, za które zapłaciła 15 zł. Liczby dobrała samodzielnie - i to akurat wczoraj się opłaciło.

Ta nietypowa gra liczbowa jest w ofercie w Polsce od października poprzedniego roku. Wcześniej występowała jako zdrapka, więc jej formuła nie do końca była graczom obca. Aby zagrać musisz obstawić lub wylosować sobie 5 z 35 liczb oraz jedną z puli czterech jako dodatkową. Musisz trafić wszystkie 6 typów aby dostać pensję, ale stopni wygranych jest aż 8. Jednak to ta najwyższa jest najbardziej pożądana. Podlega ona dziedziczeniu oraz uwzględnianiu we wnioskach kredytowych! Można więc powiedzieć, że funkcjonuje jak prawdziwa wypłata, a do tego daje 20 lat spokoju finansowego. Oczywiście należy wziąć pod uwagę inflację jaka nas czeka w ciągu tych 20 lat. Nie licząc inflacji łączna wypłata wyniesie 1 080 000 zł, z inflacją będzie to mniejsza kwota. Pamiętajmy też, że środki niewypłacone nie pracują na nas (a mogłyby np. w banku). Mimo tych minusów jeszcze sporo osób gra w tę jednak ciekawą grę.

Przypominamy też, że dzisiaj w losowaniu Lotto jest do wygrania 5 000 000 zł za poprawnie wytypowaną szóstkę. Losowanie odbędzie się o godz 21:40 w Tvp Info, a także w internecie. Większość kolektur przyjmuje kupony do godz 21, więc warto pospieszyć się z decyzją o grze!

Najszybciej sprawdzisz lotto wyniki tutaj.

Źródło: lotto.pl

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Śląska gra liczbowa - Karolinka
Nowszy artykuł: Milion w Chojnicach i 7 milionów w kumulacji
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Siedem argumentów przeciwko loteriom

Gry Lotto to nie tylko dobra zabawa, ale wiele zag.. | 09.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl