Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zagraj o 10 mln w Lotto i sprawdź kupon!

Zagraj o 10 mln w Lotto i sprawdź kupon!

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu, więc gdy nikt nie trafia poprawnie wyników to kumulacja rośnie dość szybko. Z taka sytuacją mamy do czynienia teraz, wystarczyły cztery nierozwiązane losowania i mamy kumulacje w wysokości 10 milionów złotych!

Zobaczmy wyniki lotto, które sprawiły nam tyle kłopotu w przewidzeniu - 11, 21, 30, 33, 40, 41. Padły one 28 marca 2015 roku o godzinie 21:40. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, więc w tygodniu masz trzy szanse na zgarnięcie gwarantowanych 2 mln złotych, no chyba, że tak jak teraz trwa kumulacja. Skąd się biorą kumulacje? Są one spowodowane przerzucaniem niewypłaconych środków za główną nagrodę na kolejne losowania. Możemy wtedy często usłyszeć w reklamach lub zobaczyć na bilbordach czy też stand'ach przed sklepami frazę spodziewana pula na najwyższe wygrane wyniesie.. i tu kwota. Należy zwrócić uwagę na słów spodziewane/przewidywane, gdyż szacunki opierają się też na szacunkach sprzedaży, nie tylko przekazanej puli. Przypomnijmy jeszcze wyniki lotto plus: 6, 23, 29, 37, 38, 45; gdzie także zabrakło wygranej pierwszego stopnia.

Gdzie sprawdzić szybko kupon po losowaniu?

Zrobisz to tutaj. Wystarczy, że zaznaczysz swoje liczby z kuponu w formularzu. Twoje typy podświetlą się na czarno. Po kliknięciu przycisku wysyłającego dane do analizy po chwili ujrzysz swoje trafienia zaznaczone na czerwono, oraz wygrane (jeśli już zostały opublikowane)! Jeśli wolisz tradycyjne sposoby to sprawdź wyniki lotto na stronie głównej. Powodzenia w jutrzejszym losowaniu, rozpoczyna się o godz 21:40 na Tvp Info i w internecie!
Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Milion w Chojnicach i 7 milionów w kumulacji
Nowszy artykuł: Wybierz swoje liczby na kumulację 17 mln w Lotto
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

W piątek rekordowe losowanie Eurojackpot o 270 000 000 złotych!

Już w piątek 19 stycznia czeka nas rekordowe los.. | 16.02.2018


Ile wygraliśmy w Lotto w tym roku?

Rok chyli się ku końcowi. Dotychczas Polacy wygr.. | 20.12.2017


Polski rekord wygranej w Eurojackpot w Radomsku!

Rekordowa wygrana Eurojackpot w Polsce sięgnęła kwoty 5 815 561,60 złotych i została za.. | 30.11.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl