Strona www.wynikilotto.net.pl jest serwisem nie współpracującym z organizatorami gier liczbowych i loterii pieniężnych (w tym Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o.). Jej treści nie mogą być traktowane jako źródło oficjalnych wyników.

Charakter informacyjny serwisu

Redakcja serwisu WynikiLotto.net.pl dokłada wszelkich starań aby prezentowane wyniki losowań lotto były zgodne z rzeczywistością. Są one prezentowane po losowaniu w studiu Lotto, a potem weryfikowane z oficjalna strona lotto.pl. Jednakże nie zawsze można przewidzieć wszystkie błędy systemu komputerowego oraz najczęstsze - błędy ludzkie. Dlatego kazdy korzystający z serwisu powinien mieć na uwadze iż ma on charakter informacyjny, a ewentualne trafienia/nietrafienia należy koniecznie weryfikować dodatkowo w kolekturach lub na stronie lotto.pl. W związku z tym sprawdzając swoje losy na tej stronie robisz to na własną odpowiedzialność.

Strona nieoficjalna

Strona WynikiLotto.net.pl nie jest w żaden sposób powiązana z Totalizatorem Sportowym, organizatorem gier liczbowych, których wyniki są prezentowane. Oficjalna strona znajduje się pod adresem www.lotto.pl i tylko pod nim powinny być kierowane zapytania odnośnie gier i spraw z nimi związanymi.

wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Dzisiaj 16 marca 2017 kumulacja w Lotto - 35 000 000 zł

Czeka nas kolejny gorący wieczór z Lotto. Do wyg.. | 16.03.2017


We wtorek w Lotto 30 000 000 złotych do wygrania!

Wyniki Lotto 14.03.2017 - tego dnia dowiemy się kto będzie kolejnym szczę.. | 13.03.2017


Już niedługo zagrasz w EuroMillions w Polsce!

Na jesień planowane jest wdrożenie EuroMillions .. | 09.03.2017


Logowanie

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl