Strona www.wynikilotto.net.pl jest serwisem nie współpracującym z organizatorami gier liczbowych i loterii pieniężnych (w tym Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o.). Jej treści nie mogą być traktowane jako źródło oficjalnych wyników.

Charakter informacyjny serwisu

Redakcja serwisu WynikiLotto.net.pl dokłada wszelkich starań aby prezentowane wyniki losowań lotto były zgodne z rzeczywistością. Są one prezentowane po losowaniu w studiu Lotto, a potem weryfikowane z oficjalna strona lotto.pl. Jednakże nie zawsze można przewidzieć wszystkie błędy systemu komputerowego oraz najczęstsze - błędy ludzkie. Dlatego kazdy korzystający z serwisu powinien mieć na uwadze iż ma on charakter informacyjny, a ewentualne trafienia/nietrafienia należy koniecznie weryfikować dodatkowo w kolekturach lub na stronie lotto.pl. W związku z tym sprawdzając swoje losy na tej stronie robisz to na własną odpowiedzialność.

Strona nieoficjalna

Strona WynikiLotto.net.pl nie jest w żaden sposób powiązana z Totalizatorem Sportowym, organizatorem gier liczbowych, których wyniki są prezentowane. Oficjalna strona znajduje się pod adresem www.lotto.pl i tylko pod nim powinny być kierowane zapytania odnośnie gier i spraw z nimi związanymi.

wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Wygrana w Ekstra Pensji w Pile!

Dwóm Graczom udało się wygrać 20 letnią pensj.. | 29.05.2017


Kumulacja Lotto rozbita w Kołobrzegu!

Gratulacje dla Gracza z Kołobrzegu, który wczora.. | 24.05.2017


Nowojorski barman wygrywa fortunę "z nudów"

Pewien barman znudzony w pracy kupił kupon na lot.. | 22.05.2017


Logowanie

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl