Strona www.wynikilotto.net.pl jest serwisem nie współpracującym z organizatorami gier liczbowych i loterii pieniężnych (w tym Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o.). Jej treści nie mogą być traktowane jako źródło oficjalnych wyników.

Lotto Generator liczb Chybił - Trafił

Totalizator w swoich punktach udostępnia możliwość gry na losowe liczby metodą Chybił - Trafił. Jednak wiadomo, że żadna komputerowa metoda losowania nie jest w pełni losowa.. nazywamy to pseudolosowością. Liczby losuje się np. na podstawie czasu. Niżej możesz wykorzystać formularz do wylosowania liczb metodą pseudolosową. Może akurat ten generator przyniesie Ci długo wyczekiwane szczęście?

Czy wiesz, że statystycznie najwięcej wygranych pada metodą chybił - trafił?

Poniżej wybierz ile liczb chcesz losować oraz przedział liczbowy, ze względu na różne możliwości to narzędzie może być przydatne przy bardziej skomplikowanym typowaniu. Powodzenia!

Przetestuj nasz nowy generator o lepszej losowości - Generator zakładów Lotto

Ilość numerów: Liczby od 1 do:


Aby generator działał poprawnie musisz mieć włączoną obsługę javascript w przeglądarce!

Czy wiesz, że ten generatornie losuje w sposób losowy, który rozumiemy matematycznie lub inaczej mówiąc przyrodniczo? Generator ten opiera się na oblcizeniach komputera, a więc da się znaleźć algorytm, z którego pojawiają się wyniki liczbowe. Jest to trudne lecz opiera sie na znalezieniu programu, potem odkryciu działania procesora, który wykonywał działania. Oczywiście do zabawy w grach losowych wystarcza nam taki generator, zwany pseudolosowym, lecz w nauce wykorzystuje się ciekawsze konstrukcje. Zastanawiałeś się jakie możnaby odnieść wyniki w Lotto lub innych grach totalizatora sportowego losując liczby całkiem losowo? Można sądzić, że jeżeli gry są losowe, to losowy wybór kul używanych w maszynach losujacych zbliża nas do zrozumienia tego procesu. Czy tak jest naprawdę? Generatory losowe opierają się np. na losowym szumie atmosferycznym.

wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

23 270 273,50 zł z kumulacji Lotto dla wsi ochla

W sobotę zakończyła się kolejna spora kumulacj.. | 25.04.2017


15 000 000 w kumulacji Lotto w Wielką Sobotę!

Dzisiejsze lotto wyniki 15.04.2017 - przyniosą dobrą nowinę jednej lub wi.. | 15.04.2017


Od 18 kwietnia Ekstra Pensja codziennie!

Czy wprowadzenie Ekstra Pensji codziennie do dobra.. | 03.04.2017


Logowanie

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl