Od dnia 1 maja losowania wieczorne o godzinie 21:40 w TVP INFO!

Statystyki Lotto - liczb, wyników

Poniżej znajdziesz formularze do szczegółowych statystyk wystąpień liczb w losowaniach lotto. Wybierz interesującą Cie statystykę, wybierz pola dotyczące gier oraz zakresów i kliknij Pokaż. Dzięki temu uzyskasz aktualne oblcizenia w formie tabeli oraz wykresu oprate na wynikach zawartych w naszej bazie.

Częstotliwość wystąpień liczb

Czyli ile razy każda liczba wypadały w danym przedziale losowań. Przydatne narzędzie do typowania "ciepłych" i zimnych "liczb". Wybierz przedział losowań i interesującą Cię grę poniżej:

Gra: Liczba losowań:Pamiętaj, że im mniej losowań wybierzesz tym wyniki będą "ostrzejsze" i odbiegające od statystyki prawdopodobieństwa. Działa to na tej zasadzie, że w krótkich okresach czasu notuje się pewne trendy wypadania poszczególnych kul. Jednak po zwiększeniu okina czasowego te trendy zanikają. Tłumaczy to dążenie wystąpień wszystkich kul (np. w Lotto) do tej samej wartości, im większy jest przedział czasowy. Niektórzy dobrze czują się typując w krótkich przedziałach np 4 ostatnich losowań. Niektózy szukają kompromisu w wynikach lotto między statystyką, a chwilowym trendem.

Sumy liczb wyników

Narzędzie pozwalające określić sumę liczb, które wypadły w każdym losowaniu. Pozwala doszukiwać się pewnych reguł i zależności. Wybierz gre i ile poprzednich losowań Cię interesuje:

Gra: Liczba losowań:
Dużo graczy lotto upatruje swojego szczęścia w analizie sumy liczb kul, które wypadły danego dnai w losowaniu np. multilotka (czyli inaczej mówiąc Multi Multi). Po uzyciu tego narzędzia zobaczysz sumę dla każdego dnia z ostatnich losowań. Oczywiście możesz też przeanalizować wykres wynikowy, który w ładny sposób pokazuje fluktuacje tych wartości.

Ostatnio wygenerowane wykresy

Wykresy generują sie za każdym razem gdy użyjesz, którejś ze statystyk.

Ostatni wykres częstotliwość

Ostatni wykres sumy liczb
| Polityka Prywatności & Informacje o Cookies