Strona www.wynikilotto.net.pl jest serwisem nie współpracującym z organizatorami gier liczbowych i loterii pieniężnych (w tym Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o.). Jej treści nie mogą być traktowane jako źródło oficjalnych wyników.

Transmisja losowania na żywo

Organizator gier liczbowych - Totalizator Sportowy udostępnia losowania na żywo w internecie na swojej stronie, której adres znajdziecie poniżej! Dokładnie o godzinie 14.00 i godzinie 21.40 codziennie, przy wykorzystaniu technologii tzw. stream'u wideo możesz oglądac Lotto na żywo. Losowania są transmitowane także na publicznym kanale Tvp Info (tylko wieczorne), ale jak wiadomo korzystanie z komputera często jest wygodniejsze.

Wyniki lotto - tutaj pojawiają się wszystkie wyniki w kilka minut po losowaniu.
tv lotto
sprawdź kupon lotto
Nie udostępniamy transmisji losowań, jedynym jej oficjalnym źródłem jest - http://www.lotto.pl/studio-lotto.

Losowania Lotto od wielu lat można oglądać w telewizji. W świadomości wielu graczy tkwią one jako nieodłączny element wieczornej ramówki. Dużą sławą odznacza się też "Pan Lotto" - Ryszard Rembiszewski, który przez wiele lat był prezenterem studia lotto. Na przestrzeni lat zmieniały się też kanały tv, w których można było zobaczyć losowanie wyników. Kiedyś Polsat, teraz Tvp Info, przy czym po wprowadzeniu losowań Multi Multi o 14.00 nie zdecydowano sie na ich transmisję w telewizji. Od kilku ładnych lat studio lotto można oglądać także online na stronie lotto.pl, która jest oficjalną witryną organizatora - TS.

wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

We wtorek kumulacja 7 000 000 zł w Lotto (wyniki 25.06)

Oto wyniki sobotniego losowania. 25 czerwca 2016 n.. | 26.06.2016


Nie tylko w Polsce łupem złodziei padają zdrapki

Dość często piszemy o kradzieży zdrapek. Okazuje s.. | 24.06.2016


Kumulacja w Lotto - 5 000 000 mln zł - wyniki 23.06

Niesamowicie układają się losowania Lotto w ostatn.. | 24.06.2016


Logowanie

Kontakt

Copyright WynikiLotto.net.pl © 2009-2015 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl