Strona www.wynikilotto.net.pl jest serwisem nie współpracującym z organizatorami gier liczbowych i loterii pieniężnych (w tym Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o.). Jej treści nie mogą być traktowane jako źródło oficjalnych wyników.

Wieluń - 20 lat Ekstra Pensji

Wieluń - 20 lat Ekstra Pensji

20 lat to właśnie okres przez jaki jest wypłacana comiesięczna dodatkowa Pensja, jako wygrana pierwszego stopnia w grze Ekstra Pensja. Kwota wynosi 5000 przed opodatkowaniem, a żeby ją wygrać, gracz z Wielunia musiał trafić 5 liczb oraz jedną dodatkową.

Wyniki Ekstra Pensji okazały się łaskawe dla grającego w Wieluniu, miasteczku w woj. Łódzkim. Wczorajszego dnia padły liczby: 5, 16, 24, 28, 34 a także 4. Pierwsza piątka losowana jest puli 25 kul, a dodatkowa tylko z czterech. Niezwykłe szczęście spotkało gracza w kolekturze na ul. Popiełuszki 1. Gracz sam wytypował liczby do swoich zakładów, a kupił ich 4 sztuki. Za grę zapłacił więc 20 zł (4 x 5zł). Czy fakt zagrania na 4 zakłady był spowodowany chęcią zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej? W końcu wystarczy swój zakład pomnożyć czterokrotnie wypełniając wszystkie 4 możliwe liczby dodatkowe (1,2,3,4) by znacznie zwiększyć swoje szanse. Zakładając, że tak wczoraj potoczyła się historia tej wygranej niezaznaczenie tych wszystkich 4 opcji spowodowałoby wygranie tylko 25 tys. złotych, podczas gdy główna wygrana daje ponad milion złotych rozłożonych na 20 lat comiesięcznych wypłat. Kolejne losowanie Ekstra Pensji już w środę o godz 21:40. Zapraszamy po wyniki zaraz po nim.

Źródło: lotto.pl

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Koniec gry w Lotto przez internet w Minnesocie
Nowszy artykuł: Rekordowy Eurojackpot - 90 mln euro rozbity w Czechach!

wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Wygrana w Ekstra Pensji w Pile!

Dwóm Graczom udało się wygrać 20 letnią pensj.. | 29.05.2017


Kumulacja Lotto rozbita w Kołobrzegu!

Gratulacje dla Gracza z Kołobrzegu, który wczora.. | 24.05.2017


Nowojorski barman wygrywa fortunę "z nudów"

Pewien barman znudzony w pracy kupił kupon na lot.. | 22.05.2017


Logowanie

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl