Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

W kumulacji Lotto juz 15 000 000 zł

W kumulacji Lotto juz 15 000 000 zł

Wyniki Lotto we wtorek powiedzą nam kto zgarnie tę wolno narastającą pulę.. Dobra pogoda, weekend majowy oraz wiosenne porządki sprawiają, że mało kto myśli o grach liczbowych. Cierpi na tym kumulacja totolotka, która w normalnych warunkach osiągnęłaby prawdopodobnie dwa razy tyle.

Tymczasem u naszych sąsiadów Niemców, kumulacja w Lotto.de wynosi obecnie 37 mln euro! Jest to po aktualnym kursie około 150 milionów złotych. Dziesięć razy więcej niż w Polsce. Niestety nasze prawo nie pozwala nam nawet skorzystać z tej okazji. Chyba, że będziesz w Niemczech - możesz wtedy legalnie zagrać. Pozdrawiamy graczy mieszkających na granicy i mających tę możliwość.

Wracając na nasze poletko - w Lotto do wygrania kilkanaście milionów za sprawą sześciokrotnej kumulacji. To oznacza, że w ciągu sześciu losowań nikt nie popisał się trafieniem wszystkich 6 liczb losowanych z bębna 49 możliwości. Ostatnio padły wyniki 2 maja - 6, 9, 28, 32, 33, 42. Tymczasem w Lotto Plus nie było głównej wygranej od aż ośmiu losowań! Tutaj jednak pula nie przechodzi na kolejne losowania, więc nie mamy kumulacji. Ostatnio padły liczby - 8, 10, 12, 21, 25, 36.

Losowanie odbędzie się we wtorek 5 maja, więcej kolektur będzie otwartych, więc prawdopodobnie przy braku głównej wygranej pula ładnie wzrośnie. Losowanie już o godzinie 21:40 na Tvp Info oraz stronie lotto.pl. Zasady gry są proste - wybierz 6 spośród 49 liczb i zapłać 3 zł. Jeśli nie masz pomysłu na liczby wybierz opcję chybił trafił kupując zakład. Za złotówkę możesz dokupić udział w dodatkowym losowaniu, gdzie wygrane są gwarantowane (1 mln zł za I stopień).

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Anonimowość wygrywających w loteriach
Nowszy artykuł: Jak wygrana zmieniła życie pracownika fabryki w UK
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Siedem argumentów przeciwko loteriom

Gry Lotto to nie tylko dobra zabawa, ale wiele zag.. | 09.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl