Kumulacja Lotto: 3 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 220 000 000 zł

Transmisja losowania Eurojackpot

Po kliknięciu poniższego linku przejdziesz do oficjalnej strony lotto.pl z zapisem ostatniej transmisji losowania Eurojackpot. Oglądaj w każdy wtorek i piątek między godz. 20, a 21.

Nie udostępniamy transmisji losowań bezpośrednio, oficjalne źródło do którego linkujemy to - https://www.lotto.pl/eurojackpot/losowania-eurojackpot.
Po losowaniu sprawdź jeszcze raz swoje wyniki Eurojackpot.

Gdzie oglądać Eurojackpot w internecie?

Losowania Eurojackpot nie są transmitowane na żywo w internecie, ani w TV. Organizator Eurojackpot jednak udostępnia nagrania do wglądu na swojej stronie - po losowaniu. W Polsce nagrania są udostępniane przez Totalizator Sportowy na oficjalnej stronie lotto.pl. Można je obejrzeć po kliknięciu linków zaprezentowanych powyżej.

Nagrania losowań są pozbawione komentarza, oraz ich długość jest nieznaczna - do kilku minut. Pozwalają na szybkie zapoznanie się z wylosowanymi na żywo numerami w Eurojackpot. Gracz może zapoznać się także z nagraniami losowań z przeszłości.

Eurojackpot, a studio Lotto

Losowania Eurojackpota nie są przeprowadzane w polskim studiu Lotto, ponieważ ta gra liczbowa pochodzi z Finlandii i losowania odbywają się w siedzibie tamtejszego organizatora loterii Veikkaus.