Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Transmisja losowania Lotto na żywo

Organizator gier liczbowych - Totalizator Sportowy udostępnia losowania na żywo w internecie na swojej stronie, której adres znajdziecie poniżej! Dokładnie o godzinie 14.00 i godzinie 21.50 codziennie, przy wykorzystaniu technologii tzw. stream'u wideo możesz oglądac Lotto na żywo. Losowania są transmitowane na żywo także na publicznym kanale Tvp 3 (tylko wieczorne). Ale jak wiadomo korzystanie z komputera często jest wygodniejsze.

Wyniki lotto - tutaj pojawiają się wszystkie losowania w kilka minut po zakończeniu.

TRANSMISJA NA ŻYWO
Odnośnik do losowania lotto na żywo
Sprawdź kupon lotto

Nie udostępniamy transmisji losowań, jedynym jej oficjalnym źródłem jest - http://www.lotto.pl/studio-lotto.


Gdzie oglądać Lotto w tv?

Losowania od wielu lat można oglądać w telewizji na kanale Tvp 3 o godzinie 21.50 lub 14.00. W świadomości wielu graczy tkwią one jako nieodłączny element wieczornej ramówki. Dużą sławą odznacza się też "Pan Lotto" - Ryszard Rembiszewski, który przez wiele lat był prezenterem studia Lotto. Na przestrzeni lat zmieniały się też programy tv, na których można było zobaczyć losowanie Lotto. Kiedyś Polsat, TVP Info, a obecnie od 18 czerwca 2020 r. Tvp 3. Przy czym po wprowadzeniu losowań Multi Multi o 14.00 nie zdecydowano sie na ich transmisję w telewizji.

Lotto na żywo online

Od kilku lat studio można oglądać także online na stronie, która jest oficjalną witryną organizatora - TS. Losowanie na żywo znajdziecie pod adresem: https://www.lotto.pl/studio-lotto . Do transmisji losowania można też przejść bezpośrednio z tej strony - wystarczy kliknąć symbol telewizora lub odnośnik. Podczas studia Lotto można też dowiedzieć się jakie są obecne kumulacje, gdzie padły duże wygrane oraz czy ktoś wygrał w zdrapkach. Studio Lotto jest prowadzone przez prezenterów telewizyjnych: Maria Zwierzyńska, Marcin Mańka, Renata Molenda, Mateusz Kaczmarek, Agata Kamila Jasińska, Conrado Moreno. Czasami pojawiają się też znani gości - sportowcy.