Eurojackpot: 340 000 000 zł
Lotto: 15 000 000 zł

Transmisja losowania Lotto na żywo

Wyniki lotto - tutaj pojawiają się wszystkie losowania w kilka minut po zakończeniu.

TRANSMISJA NA ŻYWO - WŁĄCZ
Odnośnik do losowania lotto na żywo
Sprawdź kupon lotto
Nie udostępniamy transmisji losowań bezpośrednio, jedynym jej oficjalnym źródłem jest - https://www.lotto.pl/studio-lotto.


Organizator gier liczbowych - Totalizator Sportowy udostępnia losowania na żywo w internecie na swojej stronie, której adres znajdziecie poniżej! Dokładnie o godzinie 14:00 i godzinie 22:00 codziennie, przy wykorzystaniu technologii tzw. stream'u wideo możesz oglądać Lotto na żywo. Losowania są transmitowane na żywo także na publicznym kanale TVP 3 (tylko wieczorne). Ale jak wiadomo, korzystanie z komputera, czy smartfona jest wygodniejsze.

Gdzie oglądać Lotto w tv?

Losowania od wielu lat można oglądać w telewizji na kanale TVP 3 o godzinie 22:00 lub 14.00. W świadomości wielu graczy tkwią one jako nieodłączny element wieczornej ramówki. Dużą sławą odznacza się też "Pan Lotto" - Ryszard Rembiszewski, który przez wiele lat był prezenterem studia Lotto. Na przestrzeni lat zmieniały się też programy tv, na których można było zobaczyć losowanie Lotto. Kiedyś Polsat, TVP Info, a obecnie od 18 czerwca 2020 r. TVP 3. Przy czym po wprowadzeniu losowań Multi Multi o 14.00 nie zdecydowano się na ich transmisję w telewizji.

Lotto na żywo online

Od kilku lat studio można oglądać także online na stronie, która jest oficjalną witryną organizatora - TS. Losowanie na żywo znajdziecie pod adresem: https://www.lotto.pl/studio-lotto. Do transmisji losowania można też przejść bezpośrednio z tej strony - wystarczy kliknąć symbol telewizora lub odnośnik. Podczas studia Lotto można też dowiedzieć się, jakie są obecne kumulacje, gdzie padły duże wygrane oraz czy ktoś wygrał w zdrapkach. Studio Lotto jest prowadzone przez prezenterów telewizyjnych: Maria Zwierzyńska, Marcin Mańka, Renata Molenda, Mateusz Kaczmarek, Agata Kamila Jasińska, Conrado Moreno. Czasami pojawiają się też znani gości - sportowcy.