Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 6 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Transmisja losowania Lotto na żywo

Organizator gier liczbowych - Totalizator Sportowy udostępnia losowania na żywo w internecie na swojej stronie, której adres znajdziecie poniżej! Dokładnie o godzinie 14.00 i godzinie 21.40 codziennie, przy wykorzystaniu technologii tzw. stream'u wideo możesz oglądac Lotto na żywo. Losowania są transmitowane na żywo także na publicznym kanale Tvp Info (tylko wieczorne). Ale jak wiadomo korzystanie z komputera często jest wygodniejsze.

Wyniki lotto - tutaj pojawiają się wszystkie losowania w kilka minut po zakończeniu.

TRANSMISJA NA ŻYWO
Odnośnik do losowania lotto na żywo
Sprawdź kupon lotto

Nie udostępniamy transmisji losowań, jedynym jej oficjalnym źródłem jest - http://www.lotto.pl/studio-lotto.Gdzie oglądać Lotto w tv?

Losowania od wielu lat można oglądać w telewizji na kanale Tvp Info o godzinie 21.40 lub 14.00. W świadomości wielu graczy tkwią one jako nieodłączny element wieczornej ramówki. Dużą sławą odznacza się też "Pan Lotto" - Ryszard Rembiszewski, który przez wiele lat był prezenterem studia Lotto. Na przestrzeni lat zmieniały się też programy tv, na których można było zobaczyć losowanie Lotto. Kiedyś Polsat, teraz Tvp Info. Przy czym po wprowadzeniu losowań Multi Multi o 14.00 nie zdecydowano sie na ich transmisję w telewizji.

Lotto na żywo online

Od kilku lat studio można oglądać także online na stronie, która jest oficjalną witryną organizatora - TS. Losowanie na żywo znajdziecie pod adresem: https://www.lotto.pl/studio-lotto . Do transmisji losowania można też przejść bezpośrednio z tej strony - wystarczy kliknąć symbol telewizora lub odnośnik. Podczas studia Lotto można też dowiedzieć się jakie są obecne kumulacje, gdzie padły duże wygrane oraz czy ktoś wygrał w zdrapkach. Studio Lotto jest prowadzone przez prezenterów telewizyjnych: Maria Zwierzyńska, Marcin Mańka, Renata Molenda, Mateusz Kaczmarek, Agata Kamila Jasińska, Conrado Moreno. Czasami pojawiają się też znani gości - sportowcy.