Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 320 000 000 zł

Lotto transmisja na żywo

Losowania gier Lotto odbywają się codziennie o godz. 14:00 oraz godz. 22:00, z czego losowanie o godz. 22:00 jest transmitowane na żywo w internecie. Obejrzyj losowanie w czasie rzeczywistym:


Organizator gier liczbowych: Totalizator Sportowy jest organizatorem studia Lotto. Przy wykorzystaniu technologii tzw. streamingu wideo online, możesz oglądać Lotto na żywo w internecie. Losowania są transmitowane na żywo także na publicznym kanale telewizyjnym TVP 3 (od 01.10.2023 tylko losowania wieczorne we wtorki, czwartki i soboty).

Na jakim kanale oglądać Lotto w TV?

Na przestrzeni lat zmieniały się programy TV, na których można było szybko i łatwo sprawdzić wyniki losowań Lotto. Kiedyś emocji towarzyszących losowaniu Lotto na żywo dostarczał kanał Polsat, TVP Info, a obecnie od 18 czerwca 2020 r. TVP 3. Przy czym po wprowadzeniu losowań Multi Multi o 14.00 nie zdecydowano się na ich transmisję w telewizji. Od kilku lat studio można oglądać także online na stronie, która jest oficjalną witryną organizatora - TS. Stream na żywo znajdziecie pod adresem: https://www.lotto.pl/studio-lotto, który jest oficjalnym źródłem. Przez zmiany wprowadzone w październiku 2023 r., nie można oglądać już losowań z godziny 14, które były prowadzone od stycznia 2010 roku. Co więcej, losowania telewizyjne będą dobywać się trzy razy w tygodniu.

Kontrola uczciwości oraz poprawnego przebiegu losowań

Organem, którym sprawuje kontrolę na poprawnym przebiegiem losowań jest Komisja Nadzoru Gier i Zakładów. Członkowie tej komisji po każdym losowaniu muszą stworzyć protokół z przebiegu losowania, który upoważnia następnie do wypłaty nagród. Podczas transmisji losowania, gracze mogą zobaczyć minimum trzech członków komisji, którzy w danym dni znajdują się w studiu Lotto i pilnują uczciwości losowania.

Studio Lotto

Od 2010 roku studio Lotto jest odrębną produkcją telewizyjną, która ma bardziej rozrywkową specyfikę niż infomacyjną. Studio zostało zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii telewizyjnych. Dysponuje multimedialną scenografią, do której należy np. interaktywny ekran do projekcji tylnej, wielkopowierzchniowa podłoga LED. Do realizacji używa się urządzeń multimedialnych pozwalających wyświetlać na ekranie dodatkowe infomacje dla graczy. Realizatorzy dysponują siedmioma kamerami oraz nowoczesnym oświetleniem i nagłośnieniem. Dzięki temu można obserwować losowania bez wychodzenia z domu.

Gdzie znajduje się studio Lotto?

Studio Lotto znajduje się na ul. Targowej 25 w Warszawie, w budynku totalizatora Sportowego.

Prezenterzy

Każda emisja programu informacyjny o wynikach Lotto ma swojego gospodarza. Najsławniejszym emerytowanym prezenterem był Ryszard Rembiszewski (lata 1983 do 2008). Oto lista aktualnych prezenterów telewizyjnych, którzy się zajmują relacją z losowania Lotto:

  • Agata Jasińska
  • Renata Molenda
  • Maria Zwierzyńska
  • Mateusz Kaczmarek
  • Marcin Mańka
  • Conrado Moreno