Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

O Nas - Wynikilotto.net.pl

Wynikilotto.net.pl jest profesjonalną stroną internetową dla graczy gier liczbowych Lotto i gier online, prowadzoną przez kilka osób hobbystycznie (nasi autorzy). Przez ponad 10 lat pomagamy graczom Lotto zrozumieć specyfikę gier liczbowych. Tłumaczymy ryzyko związane z hazardem i jak sobie pomóc. Wiele osób dzięki nam poznało opłacalność Lotto i może świadomie podejmować decyzję co do swoich wydatków na grę. Od wielu lat pilnujemy, żeby na stronie pojawiały się aktualne wyniki lotto. Dawid W., oraz "ralfek" (znany z https://www.multipasko.pl/typowania/ralfek/duzy-lotek/) - nasi publicyści zajmują się pisaniem artykułów z branży Lotto.

Początki - strona startuje w 2009 roku

Wynikilotto.net.pl powstało w 2009 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie internautów szukających informacji o tematyce Lotto i zdrapek. Użytkownicy potrzebowali strony, gdzie wyniki gier pojawiają się bardzo szybko. Strona pozwalała też sprawdzić swoje wygrane oraz policzyć prawdopodobieństwo trafień. Dużą pomocą było pełne archiwum starych losowań czy też generator losowych liczb.

tabela z popularnością stron hazardowych rok 2012
Strona Wynikilotto.net.pl na trzecim miejscu popularności w Polsce. Źródło: interaktywnie.com

Po trzech latach strona zyskuje uznanie internautów. W marcu 2012 roku plasuje się na trzecim miejscu w badaniu Megapanel/Gemius wśród witryn o tematyce Lotto, hazardu i zakładów bukmacherskich. Posiada zasięg 4,54% wśród internautów, mając 880 697 realnych użytkowników.

W latach późniejszych strona była stopniowo rozwijana. Dodano protokół HTTPS, zwiększono bezpieczeństwo danych oraz szybkość działania na nowym serwerze.

Inni piszą o nas

Jako jedyni na świecie stworzyliśmy generator liczb Lotto, który pokrywa wszystkie możliwe kombinacje dostępne w grze i daje lepsze wyniki niż ręczna gra. Wzmiankę o generatorze znajdziesz na Wikipedii. Wikipedia doceniła też wkład polskiego naukowca, który był u nas autorem gościnnym i przypisała nas jako źródło w artykule o opłacalności Lotto. Profil wyniki Lotto NET na linkedin.

Znani autorzy, którzy gościnnie u nas pisali

Bartosz Żółtak - polski naukowiec, który pracuje nad rozwiązaniem problemu milenijnego. Chodzi o problem matematyczny, o którym dowiesz się więcej na stronie http://www.pieknafunkcja.pl/. Jest on autorem artykułu "Czy opłaca się grac w Lotto?".

Amadeus, znany użytkownik portalu multipasko.pl jest autorem programów do analizy gier losowych. Jego zainteresowania to procesy losowe i generatory.

Blog i profile społecznościowe, kontakt

Najnowsze artykuły możesz czytać na naszym blogu. Najnowsze newsy ze świata Lotto i hazardu znajdziesz na naszych profilach społecznościowych: obserwuj nas na Facebook, Twitter oraz Youtube.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować bezpośrednio, zrób to przez formularz kontaktowy.

Gambling Portal Webmasters Association

Nasza strona należy do GPWA (Gambling Portal Webmasters Association), czyli stowarzyszenia twórców internetowych działających w branży loterii i hazardu - profil GPWA.

Kwestie regulaminowe

Bezpieczeństwo naszych czytelników jest bardzo ważne. Warto poznać warunki użytkowania naszej strony. Przeczytaj też politykę prywatności oraz sposób używania cookies na naszej stronie.

Warunki użytkowania

Redakcja serwisu WynikiLotto.net.pl dokłada wszelkich starań aby prezentowane wyniki losowań lotto były zgodne z rzeczywistością. Są one prezentowane po losowaniu w studiu Lotto, a potem weryfikowane z oficjalną stroną lotto.pl. Jednakże nie zawsze można przewidzieć wszystkie błędy systemu komputerowego oraz najczęstsze - błędy ludzkie. Dlatego każdy korzystający z serwisu powinien mieć na uwadze, iż ma on charakter informacyjny, a ewentualne wygrane i przegrane należy koniecznie weryfikować dodatkowo w kolekturach lub na stronie lotto.pl. W związku z tym sprawdzając swoje losy na tej stronie robisz to na własną odpowiedzialność.

Strona WynikiLotto.net.pl nie jest w żaden sposób powiązana z Totalizatorem Sportowym, organizatorem gier liczbowych, których wyniki są prezentowane.

Niektóre z zawartych obrazków i zdjęć na naszej stronie są chronione prawem autorskiem. Nasze zdjęcia nie mogą być rozpowszechniane bez naszej wiedzy i pozwolenia. Chcesz to zrobić - najpiew nas zapytaj przez formularz kontaktowy!

Zdjęcia i obrazki, które są pokazane na naszej stronie pochodzą z podanych niżej źródeł:

  • Zdjęcia wykonane samodzielnie aparatem fotograficznym.
  • Pixabay.com - domena publiczna.
  • Pexels.com - domena publiczna.
  • Midjourney.com - darmowe + płatne, licencja CC BY-NC 4.0, modyfikowane lub oryginalne.