Eurojackpot: 340 000 000 zł
Lotto: 15 000 000 zł

O Nas - Wynikilotto.net.pl

Wynikilotto.net.pl jest profesjonalną stroną internetową dla graczy gier liczbowych i gier online, prowadzoną przez kilka osób hobbystycznie (nasi autorzy). Przez ponad 10 lat pomagamy graczom Lotto zrozumieć specyfikę gier liczbowych. Tłumaczymy ryzyko związane z hazardem i jak sobie pomóc. Wiele osób dzięki nam poznało opłacalność Lotto i może świadomie podejmować decyzję co do swoich wydatków na grę. Od wielu lat pilnujemy, żeby na stronie pojawiały się aktualne wyniki lotto. Dawid W., oraz "ralfek" (znany z https://www.multipasko.pl/typowania/ralfek/duzy-lotek/) - nasi publicyści zajmują się pisaniem artykułów z branży Lotto.

Początki - strona startuje w 2009 roku

Wynikilotto.net.pl powstało w 2009 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie internautów szukających informacji o tematyce Lotto i zdrapek. Użytkownicy potrzebowali strony, gdzie wyniki gier pojawiają się bardzo szybko. Strona pozwalała też sprawdzić swoje wygrane oraz policzyć prawdopodobieństwo trafień. Dużą pomocą było pełne archiwum starych losowań czy też generator losowych liczb.

Po trzech latach strona zyskuje uznanie internautów. W marcu 2012 roku plasuje się na trzecim miejscu w badaniu Megapanel/Gemius wśród witryn o tematyce Lotto, hazardu i zakładów bukmacherskich. Posiada zasięg 4,54% wśród internautów, mając 880 697 realnych użytkowników.

W latach późniejszych strona była stopniowo rozwijana. Dodano protokół HTTPS, zwiększono bezpieczeństwo danych oraz szybkość działania na nowym serwerze.

Inni piszą o nas

Jako jedyni na świecie stworzyliśmy generator liczb Lotto, który pokrywa wszystkie możliwe kombinacje dostępne w grze i daje lepsze wyniki niż ręczna gra. Wzmiankę o generatorze znajdziesz na Wikipedii. Wikipedia doceniła też wkład polskiego naukowca, który był u nas autorem gościnnym i przypisała nas jako źródło w artykule o opłacalności Lotto.

Znani autorzy, którzy gościnnie u nas pisali

Bartosz Żółtak - polski naukowiec, który pracuje nad rozwiązaniem problemu milenijnego. Chodzi o problem matematyczny, o którym dowiesz się więcej na stronie http://www.pieknafunkcja.pl/. Jest on autorem artykułu "Czy opłaca się grac w Lotto?".

Amadeus, znany użytkownik portalu multipasko.pl jest autorem programów do analizy gier losowych. Jego zainteresowania to procesy losowe i generatory.

Blog i profile społecznościowe, kontakt

Najnowsze artykuły możesz czytać na naszym blogu. Najnowsze newsy ze świata Lotto i hazardu znajdziesz na naszych profilach społecznościowych: obserwuj nas na Facebook, Twitter oraz Youtube.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować bezpośrednio, zrób to przez formularz kontaktowy.

Kwestie regulaminowe

Bezpieczeństwo naszych czytelników jest bardzo ważne. Warto poznać warunki użytkowania naszej strony pod tym adresem. Przeczytaj też politykę prywatności oraz sposób używania cookies na naszej stronie.

Niektóre z zawartych obrazków i zdjęć na naszej stronie są chronione prawem autorskiem. Nasze zdjęcia nie mogą być rozpowszechniane bez naszej wiedzy i pozwolenia. Chcesz to zrobić - najpiew nas zapytaj przez formularz kontaktowy!

Zdjęcia i obrazki, które nie są zrobione przez nas są oznaczone znakiem "©", i pochodzą z podanych niżej źródeł:

  • Pixabay.com - domena publiczna
  • Pexels.com - domena publiczna
  • Midjourney.com - darmowe, licencja CC BY-NC 4.0, modyfikowane lub nie