Kumulacja Lotto: 7 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 110 000 000 zł

Statystyki Lotto - liczb, wyników

Poniżej znajdziesz formularze do szczegółowych statystyk wystąpień liczb w losowaniach. Wybierz interesującą Cię statystykę, wybierz pola dotyczące gier oraz zakresów i kliknij Pokaż. Dzięki temu uzyskasz aktualne obliczenia w formie tabeli oraz wykresu oparte na wynikach zawartych w naszej bazie.

Częstotliwość wystąpień liczb

Czyli ile razy każda liczba wypadały w danym przedziale losowań. Przydatne narzędzie do typowania "ciepłych" i zimnych "liczb".
Częstotliwość - Gra
- Liczba losowań

Sumy liczb wyników

Narzędzie pozwalające określić sumę liczb, które wypadły w każdym losowaniu. Pozwala doszukiwać się pewnych reguł i zależności.

Sumy liczb - Gra
- Liczba losowań


Liczby parzyste

Zobacz, ile wypadło liczb parzystych w losowaniach Twojej ulubionej gry.

Parzyste liczby - Gra
- Liczba losowań

Liczby nieparzyste

Sprawdź ile padło liczb nieparzystych w kolejnych losowaniach wybranej gry.

Nieparzyste liczby - Gra
- Liczba losowań


Częstotliwość - Pamiętaj, że im mniej losowań wybierzesz tym wyniki będą "ostrzejsze" i odbiegające od statystyki prawdopodobieństwa. Działa to na tej zasadzie, że w krótkich okresach czasu notuje się pewne trendy wypadania poszczególnych kul. Jednak po zwiększeniu okna czasowego te trendy zanikają. Tłumaczy to dążenie wystąpień wszystkich kul do tej samej wartości, im większy jest przedział czasowy. Niektórzy dobrze czują się typując w krótkich przedziałach np. czterech ostatnich losowań. Niektórzy szukają kompromisu w wynikach między statystyką a chwilowym trendem.

Sumy liczb - Dużo graczy lotto upatruje swojego szczęścia w analizie sumy liczb kul, które wypadły danego dnia w losowaniu np. multilotka (czyli inaczej mówiąc Multi Multi). Po użyciu tego narzędzia zobaczysz sumę dla każdego dnia z ostatnich losowań. Oczywiście możesz też przeanalizować wykres wynikowy, który w ładny sposób pokazuje statystyczne fluktuacje tych wartości.

Statystyki uzupełniające

Szanse wygrania obliczysz przy pomocy kalkulatora szans w Lotto

Ostatnio wygenerowane wykresy

Wykresy generują się za każdym razem gdy użyjesz, którejś ze statystyk.

Ostatni wykres częstotliwość

Ostatni wykres sumy liczb