Eurojackpot: 180 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł

Lista regionalnych oddziałów Lotto


Opublikowano: 14.09.2022,


budynki firmowe w Warszawie

Totalizator Sportowy posiada 18 oddziałów terenowych w różnych miastach, z czego 17 z nich to oddziały Lotto, a jeden dot. Toru Służewiec (wyścigi konne). Oprócz tego istnieje centrala zlokalizowana w Warszawie. Niżej zobacz listę wszystkich oddziałów oraz wyjasnimy, co możesz w nich załatwić jako interesant.

Totalizator Sportowy - główne oddziały

Lp.MiejscowośćAdresGodz. otwarcia kasyE-mailNr. telefonu
I OddziałWarszawa03-728 Warszawa
ul. Targowa 25
Pn - Pt: 9:00-14:30 z przerwą: 11:30-12:00warszawa@totalizator.pl 22 518 24 09
II Oddział Kraków31-513 Kraków
ul. Olszańska 5a
Pn - Pt: 9:00-14:00krakow@totalizator.pl 12 627 97 01
III Oddział Katowice40-568 Katowice
ul. Ligocka 103
Pn – Pt: 09:30 – 14:00katowice@totalizator.pl 32 208 79 00
IV Oddział Wrocław50-525 Wrocław
ul. Joannitów 16
Pn - Pt: 8:30-14:30wroclaw@totalizator.pl 71 333 19 38
V Oddział Łódź90-046 Łódź
ul. Wodna 43/45
Pn - Pt: 8:00-14:00lodz@totalizator.pl 42 677 59 00
VI Oddział Poznań60-273 Poznań
ul. Palacza 81
Pn - Pt: 7:30-13:30poznan@totalizator.pl 61 864 60 00
VII OddziałBydgoszcz 85-129 Bydgoszcz
ul. Poznańska 20
Pn - Pt: 8:00-14:00 bydgoszcz@totalizator.pl 52 363 45 00
VIII Oddział Gdańsk80-837 Gdańsk
ul. Straganiarska 31/33
Pn - Pt: 9:00-14:00gdansk@totalizator.pl 58 692 15 61
IX Oddział Białystok15-066 Białystok
ul. Modlińska 1
Pn - Pt: 10:00-14:00bialystok@totalizator.pl 85 665 51 00
X OddziałLublin 20-477 Lublin
ul. Wolińskiego 20
Pn - Pt: 8:00-14:30lublin@totalizator.pl 81 759 33 00
XI OddziałKielce 25-520 Kielce
ul. Targowa 18
Pn - Pt: 9:00-15:00kielce@totalizator.pl 41 343 78 01
XII OddziałRzeszów 35-959 Rzeszów
ul. Geodetów 1(II p.)
Pn - Pt: 7:30-14:30rzeszow@totalizator.pl 17 860 96 10
XIII OddziałOpole 45-056 Opole
ul. Kośnego 22
Pn - Pt: 8:30-14:30opole@totalizator.pl 77 406 61 01
XIV OddziałZielona Góra 65-770 Zielona Góra
ul. Kręta 5
Pn - Pt: 9:00-14:00zgora@totalizator.pl 68 322 17 60
XV OddziałSzczecin 70-644 Szczecin
ul. Celna 1
Pn - Pt: 8:00-14:00szczecin@totalizator.pl 91 480 85 46
XVI OddziałOlsztyn 10-534 Olsztyn
ul. B.Linki 1
Pn - Pt: 8:00-14:00olsztyn@totalizator.pl 89 521 71 40
XVII OddziałKoszalin 75-525 Koszalin
ul. Piłsudskiego 56
Pn - Pt: 8:00-14:00koszalin@totalizator.pl 94 314 68 23
Lista oddziałów TS - stan na dzień 14.09.2022.

Aktualne dane zawsze znajdziesz na stronie źródłowej: https://www.totalizator.pl/firma/oddzialy

Co można załatwić w oddziałach Lotto?

W kasie każdego oddziału można odebrać wygraną każdej wysokości z gier Lotto oraz zdrapek Lotto (także główne o dużej wysokości). Do tych oddziałów można też wysłać reklamację dotyczącą wypłaty wygranej po terminie. Można też wysyłać inne zapytania e-mailem.

Jednak obsługa klientów, którzy z sukcesem wytypowali lotto wyniki to nie jedyne zadanie oddziałów Lotto. Kolejnym zadaniem jest nadzór nad procesem sprzedaży oraz rozwój sieci sprzedaży.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj