Kumulacja Lotto: 4 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 120 000 000 zł
LOTTO ma problemy techniczne, wyniki i wygrane opóźnione!

Lotto online: jak skorzystać z gry przez internet używając różnych urządzeń

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2023, , Udostępnij:

Od 2018 roku można grać w Lotto oraz inne gry liczbowe przez internet, oraz przez telefon przy użyciu strony lotto.pl lub aplikacji Lotto.

Jak zacząć grać w Lotto online

Żeby zagrać przez internet należy mieć dostęp do sieci oraz posiadać konto na stronie lotto.pl, jeśli posiadasz konto procedura wysłania kuponu gry liczbowej jest bardzo prosta:

 1. Kliknij przycisk "Zaloguj się" i podaj swoje dane logowania.
 2. Wybierz jedną z dostępnych gier np. Lotto.
 3. Pojawi się ekran, na którym możesz wybrać ilość losowań, w których twój kupon ma wziąć udział.
 4. Liczby możesz wybrać samodzielnie lub wygenerować liczby losowe (na chybił - trafił).
 5. Możesz zaznaczyć opcje dodatkowe jak gra "z Plusem" w Lotto, lub "Plus" w Multi Multi.
 6. Możesz zagrać systemem prostym.
 7. Kliknij przycisk "Gram" i zapłać za zakład.

Rejestracja

Żeby się zarejestrować na lotto.pl lub w aplikacji celem gry online musisz być obywatelem jednego z krajów Unii Europejskiej i posiadać polski numer konta bankowego (PL IBAN) zarejestrowany na siebie. W przypadku posiadania konta wspólnego ze współmałżonkiem skontaktuj się z obsługą klienta.

formularz rejestracyjny lotto
Formularz rejestracyjny na lotto.pl.

Procedura rejestracji przy użyciu formularza (wybierz te opcję jeśli jesteś obcokrajowcem lub nie masz konta bankowego z "moje id"):

 1. Podaj swoje dane osobowe: imię, nazwisko, obywatelstwo, pesel, datę urodzenia, numer dowodu osobistego, numer rachunku bankowego do wypłat.
 2. Podaj swoje dane teleadresowe: numer telefonu oraz adres z kodem pocztowym i miejscowością.
 3. Podaj dane do logowania: adres e-mail oraz bezpieczne hasło.
 4. Potwierdź tożsamość: przy użyciu kamerki w telefonie, laptopie lub wgrywając zdjęcie dokumentu tożsamości.

Wymienione kroki są potrzebne, aby zweryfikować twoją tożsamość zgodnie z wymaganiami Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Szybka rejestracja kontem bankowym

Skan dowodu nie jest już niezbędny podczas rejestracji. Możesz skorzystać z usługi "moje ID", która służy do szybkiego, zdalnego potwierdzenia twojej tożsamości przez Bank. Możesz skorzystać z tego sposobu rejestracji jeśli masz konto w banku obsługującym "moje Id": PKO BP, Inteligo, Pekao SA, ING, Banku Spółdzielczym lub innym. Sprawdź swój bank na liście "moje id"

Sposoby płatności za kupon Lotto przez internet

Podczas grania w Lotto przez internet system pobierze odpowiednią kwotę z twojego portfela Gracza za każdym razem, kiedy zatwierdzisz płatność za kupon.

Żeby wpłacić środki na swój portfel gracza kliknij ikonkę portfela i wybierz metodę płatności. Środki do gry możesz wpłacić m.in. przy pomocy: przelewu bankowego, karty płatniczej, internetowego procesora płatniczego np. przelew24.

Kwota wpłaty nie może być niższa niż 10 zł.

Sposoby wypłacania pieniędzy

Wygrane niższe od 2280 zł są automatycznie przypisywane do twojego portfela na koncie gracza wewnątrz serwisu lotto.pl

Jeśli zlecisz wypłatę wygranych, to są one realizowane na twoje konto bankowe, którego numer podano podczas rejestracji konta. Zazwyczaj przelewy są zlecane w ciągu jednej doby.

Wygrane wyższe od 2280 zł można wypłacić tylko w jednym z regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego. Będziesz potrzebował dowodu osobistego (paszport nie jest honorowany) zgodnego z twoim kontem online. Numer rachunku bankowego także musi się zgadzać!

Wypłaty wygranych I-go i II-go stopnia są realizowane po upływie 7 dni od losowania.

Aplikacja Lotto na telefon

Żeby zagrać online w gry Lotto nie musisz za każdym razem otwierać przeglądarki i szukać strony lotto.pl. Możesz zainstalować aplikację Lotto.pl dostępną pod adresem: https://www.lotto.pl/aplikacja-lotto. Aplikacja Lotto jest dostępna na urządzenia z systemem Android (np. Samsung), iOS (np. iPhone).

Zaloguj się w aplikacji na telefon tymi samymi danymi co logujesz się na lotto.pl. Twoje konto gracza działa z tymi samymi danymi, niezależnie czy do gry używasz telefonu, komputera stacjonarnego, laptopa czy tableta.

Wybór gier Lotto online

Przez internet zagramy już w większość gier liczbowych:

Zagrać przez internet można też w "Gierki", które są produktem "instant" o dużym podobieństwie do tradycyjnych zdrapek Lotto. Jak wybrać grę dla siebie - porównanie.

Najszybciej publikowane wyniki gier Keno i Szybkie 600

Unikalną cechą gry Keno i Szybkie 600 jest to, że ich wygrywające liczby są publikowane z dużą częstotliwością, czyli co 4 minuty. Jedyny sposób, żeby sprawdzić rezultaty gry liczbowej Keno lub rezultaty Szybkiego 600 tuż po losowaniu bez opóźnienia kilkuminutowego, to podsumowanie zagranego zakładu online lub obserwacja wyników i wygranych na monitorze w kolekturze!

Zalety gry w Lotto przez internet

 • Wygoda i dostępność 24h na dobę.
 • Szeroki wybór gier i zakładów.
 • Bezpłatne powiadomienia o wynikach i wygranych.
 • Czasowa, promocyjna oferta bonusów powitalnych.
 • Ponieważ TS ma ustawowy obowiązek identyfikowania osób grających za kwoty większe niż 1999,99 EUR (przeliczane na PLN) to poza oddziałami TS, gra online jest jedynym miejscem, gdzie można zagrać za tak duże kwoty.

Obostrzenia regulacyjne i wady

Bezpieczeństwo gry online

Lotto.pl jest wiarygodną i licencjonowaną platformą do gier. Dane przekazywane przy jej użyciu są szyfrowane i bezpieczne.

Historie sukcesu - czy komuś udało się wygrać online większą kwotę?

Lotto online jest od kilku lat najsilniejszą ofertą organizatora gier liczbowych w Polsce. Bardzo dużo ludzi gra przez internet co powoduje, że online padają często nawet te najwyższe wygrane - wielomilionowe.

Gdzie obejrzeć studio Lotto online?

Losowanie Lotto na żywo obejrzysz na stronie Wyniki Lotto NET w działe z transmisjami na żywo. Znajdziesz tam odpowiednie odnośniki zarówno do losowania na yotube jak i stronie Lotto.pl.

Źródło oraz kontakt z obsługą: Lotto.pl


Komentarze:

Avatar użytkownika Patrykb
Patrykb04.07.2023 10:10:19

Moja opinia jest taka, że gra się w miarę dobrze, aplikacja ewoluuje w lepszą stronę, ale system płatności jest taki se, blikiem często nie idzie doładować konta bo błąd.

Avatar użytkownika skrypter
skrypter24.07.2023 17:17:55

Brakuje mi wersji online zdrapek i Ekspres Losów. To moje ulubione gry, a tutaj nie ma takiej możliwości.

Avatar użytkownika Sebo
Sebo24.07.2023 18:18:05

Znalazłem przetarg Ts, który sugeruje, że będą ulepszać kanały płatności: "Usługi płatnicze w zakresie rozliczania transakcji wpłat i wypłat w portalach internetowych i aplikacjach mobilnych" - https://www.totalizator.pl/wspolpraca/postepowania-przetargowe/uslugi-platnicze-w-zakresie-rozliczania-transakcji-wplat-i-wyplat-w-portalach-internetowych-i-aplikacjach-mobilnych-,490

Avatar użytkownika mentolowy
mentolowy02.10.2023 16:16:16

Ja bym naprawdę chciał, żeby lotto.pl poprawiło tę appkę, tracę czas.

Avatar użytkownika Sebo
Sebo30.04.2024 12:12:02

No dobra, ale trzeba przyznać, że od stycznia lepiej appka działa, coś zmienili ewidentnie.

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj