Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 150 000 000 zł

Mapy wyników gier liczbowych lotto

Nowość! Wypróbuj mapę Super Szansy i Eurojackpot!

Wybierz jaka gra Cię interesuje i rodzaj mapy graficznej. Udostępniliśmy aż 3 rodzaje map, ze względu na to, że niektórzy gracze używają map multi multi np. tylko z godz. 14:00 lub tylko 22:00. Dodatkowo do państwa dyspozycji są graficzne mapy niestandardowe ukazujące np. widok starego kuponu lotto lub wydruk wygranych.

Stwórz mapę: - Gra
- Ilość losowań
- Rodzaj mapy (dotyczy Multi Multi)

Mapy niestandardowe dotyczą tylko Multi Multi!

Na tych mapach graficznych zobaczysz wydruk w postaci zaciemnionych pól na nich. Można odnieść wrażenie, że pokazują chaos... I tak jest zapewne, lecz wszyscy gracze upatrują pewnego porządku w tych rozkładach. Podlegało to wielu badaniom graczy. Masz swój sposób? Może warto spróbować zawalczyć o lepsze typy z naszą mapą losowań Lotto, Mini Lotto, Keno (wyniki), Eurojackpot i Multi Multi dawniej nazywanego Multilotek.

Mapa Parek - Multi Multi

Bardzo ciekawa mapa graficzna pozwalająca analizować ilość wypadnięć wszystkich możliwych parek na przestrzeni zadanych losowań. Ilość wypadnięć jest pokazana odcieniami kolorów. Polecam.

Stwórz mapę: Ile losowań wstecz analizować?

Dzięki zastosowaniu odcieni koloru niebieskiego w mapie bardzo łatwo wyłapać interesujące nas parki. Parek tych występuje w grze ponad trzy tysiące. Dużo graczy preferuje granie na parki, mimo że są nisko płatne. Niektórzy upatrują sens w progresji w grze parkami, a niektórzy po prostu mają swoje ulubione liczby, które lubią chodzić razem.