Eurojackpot: 340 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

W jakie gry liczbowe najchętniej gramy?


Opublikowano: 29.03.2016,

W jakie gry liczbowe najchętniej gramy? Dlaczego wybieramy ten sposób rozrywki? Co jest takiego w grach liczbowych, że tak wiele osób i to osób w różnym wieku gra w Lotto? Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Być może powodem tak dużego zaangażowania i to wciąż niesłabnącego w gry liczbowe są emocje jakie towarzyszą osobie, która wypełnia blankiet Lotto czy innej gry. Zaznaczając cyfry marzymy o wygranej. Wyobrażamy sobie na co przeznaczymy kwotę, którą otrzymamy za dobre trafienia. Emocje bywają naprawdę ogromne.

W jakie gry najchętniej gramy?

Oczywiście najpopularniejszą grą jest Lotto. Dlaczego? Nie ma w niej skomplikowanych zasad. Wystarczy tylko zakreślić wybrane przez siebie liczby i możemy już marzyć o wygranej. Ciągła chęć i pragnienie trafienia właściwych liczb potęguje w nas pragnienie wygranej.Kupony są dostępne wszędzie - w kiosku, w salonach prasowych, a ostatnio można grać nawet online. Bardzo popularne stały się ponownie konkursy radiowe. Znane stacje radiowe organizują zazwyczaj organizują konkursy, w których trzeba wysłać sms'a ze zgłoszeniem. Grający oczekuje na telefon od stacji. Konkurs odbywający się na antenie radiowej  wzbudza bardzo wiele emocji.

Wiele osób gra także w gry telewizyjne. Wciąż ich nie brakuje. Pojawiają się w czasie reklam, przerw w nadawaniu normalnego programu oraz w godzinach wieczorno-nocnych.

Gry liczbowe wzbudzają wiele emocji. Dzieje się tak, dlatego że dzięki nim w prosty, szybki sposób możemy wygrać zazwyczaj duże pieniądze. Wizja wygranej jest kusząca. Właśnie  dlatego duża liczba osób nie zniechęca się niepowodzeniem i wciąż próbuje swoich sił w grach liczbowych. Wysyła  kolejne formularze, czeka z niecierpliwością na wyniki lotto . Nieistotne jest dla nas, że niekiedy bardzo duże pieniądze wydajemy na sam udział w grze – pokusa wybranej, wizja wymarzonych wakacji czy zakupu nowego,  sportowego auta jest silniejsza.  Warto od czasu do czasu grać w gry liczbowe – jest to świetny sposób na oderwanie się od często trudnej rzeczywistości.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj