Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Para wygrywa prawie 58 mln zł dzięki zdrapce za 115 zł


28.04.2016,


różne zdrapki

Popularności zdrapek kwestionować nie można. Co roku wpływy z ich sprzedaży bija rekordy. Ameryka Północna przyzwyczaiła nas także do bicia rekordów kwot wygranych.

Najdroższa polska zdrapka to Giga Cash, w której można wygrać nawet 1 000 000 zł. Dzisiejszy artykuł poświęcony jest jednak pewnej zdrapce z USA, która przyczyniła się do wielkiej wygranej, jakiej w zdrapkach w Polsce nie widziano i nie wiadomo czy kiedykolwiek zobaczymy - 58 mln zł (15 mln $).

Zdrapka kosztowała 30 $, biorąc pod uwagę wygraną, stopa zwrotu wyniosła aż 500 tys. krotność. W przypadku najdroższej zdrapki Lotto w Polsce stopa zwrotu wynosi 50 tys. krotność, czyli 10 razy mniej. Ciężko oczywiście mówić o inwestycji w zdrapki, ponieważ jest to gra zupełnie losowa, ale te liczby pokazują gdzie łatwiej i "fajniej" się gra. Po części wynika to z wielkości rynku i zasobności portfeli obywateli.

Miasto Melrose w Massachusetts (rok 2015) - pewien mężczyzna wraz z narzeczoną zgłosił się po odbiór wygranej ze zdrapki - 15 mln $. Wszystko dzięki grze zdrapce za 30 $ z wtorku. Michael, 28-letni manager sprzedaży zdrapał zdrapkę i wygrał tzw. jackpot wart niebotyczną sumę. Jest to najwyższa, natychmiastowa wygrana ze zdrapki Lotto w historii stanu. Kwota ta wyrównuje wygraną z sierpnia 2014 roku.

Michael wraz z narzeczoną wybrali jednorazową wypłatę, co pomniejszyło wygraną do kwoty 9 750 000 $. Większość Graczy w USA wybiera jednorazową wypłatę zamiast wieloletniej mimo znacznego zmniejszenia kwoty. Szczęśliwy kupon został zakupiony w niedzielę w rodzinnym sklepie spożywczym należącym do Boyles'ów. Otrzymają oni bonus o wartości 50 tys. $ za sprzedanie tej zdrapki.

Szczęśliwi narzeczeni planowali ślub w grudniu na Dominikanie od kilku miesięcy. Teraz nie muszą martwić się o pieniądze potrzebne na organizację tego wydarzenia, które zapamiętają do końca życia. Oprócz tego z pieniędzy opłacą rachunki, pomogą rodzinie oraz zainwestują w swoją przyszłość.

W tej niesamowicie drogiej zdrapce zostały do wygrania dwie nagrody po 15 mln $. Do tej pory odebrano już 36 wygranych po milionie.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj