Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników. Trwa właśnie losowanie!

Para wygrywa prawie 58 mln zł dzięki zdrapce za 115 zł


28.04.2016,


Para wygrywa prawie 58 mln zł dzięki zdrapce za 115 zł

Popularności zdrapek kwestionować nie można. Co roku wpływy z ich sprzedaży bija rekordy. Ameryka Północna przyzwyczaiła nas także do bicia rekordów kwot wygranych.

Najdroższa polska zdrapka to Giga Cash, w której można wygrać nawet 1 000 000 zł. Dzisiejszy artykuł poświęcony jest jednak pewnej zdrapce z USA, która przyczyniła się do wielkiej wygranej jakiej w zdrapkach w Polsce nie widziano i nie wiadomo czy kiedykolwiek zobaczymy - 58 mln zł (15 mln $).

Zdrapka kosztowała 30$, biorąc pod uwagę wygraną, stopa zwrotu wyniosła aż 500 tys. krotność. W przypadku najdroższej zdrapki Lotto w Polsce, stopa ta wynosi 50 tys. krotność czyli 10 razy mniej. Ciężko oczywiście mówić o inwestycji w zdrapki ponieważ jest to gra zupełnie losowa, ale te liczby pokazują gdzie łatwiej i "fajniej" się gra. Po części wynika to z wielkości rynku i zasobności portfeli obywateli.

Melrose w Massachusetts (rok 2015) - pewien mężczyzna wraz z narzeczoną zgłosił się po odbiór wygranej ze zdrapki - 15 mln $. Wszystko dzięki grze zdrapce za 30$ z wtorku. Michael, 28 letni manager sprzedaży zdrapał zdrapkę i wygrał tzw. jackpot wart niebotyczną sumę. Jest to najwyższa, natychmiastowa wygrana ze zdrapki Lotto w historii stanu. Kwota ta wyrównuje wygraną z sierpnia 2014 roku.

Michael wraz z narzeczoną wybrali jednorazową wypłatę co pomniejszyło wygraną do kwoty 9 750 000 $. Większość Graczy w USA wybiera jednorazową wypłatę zamiast wieloletniej mimo znacznego zmniejszenia kwoty. Szczęśliwy kupon został zakupiony w niedzielę w rodzinnym sklepie spożywczym należącym do Boyles'ów. Otrzymają oni bonus o wartości 50 tys. $ za sprzedanie tej zdrapki.

Szczęśliwi narzeczeni planowali ślub w grudniu na Dominikanie od kilku miesięcy. Teraz nie muszą martwić się o pieniądze potrzebne na organizację tego wydarzenia, które zapamiętają do końca życia. Oprócz tego z pieniędzy opłacą rachunki, pomogą rodzinie oraz zainwestują w swoją przyszłość.

W tej niesamowicie drogiej zdrapce zostały do wygrania dwie nagrody po 15 mln $. Do tej pory odebrano już 36 wygranych po milionie.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Zużyte zdrapki jako dekoracja pokoju.. czemu nie!
Nowszy artykuł: Po wynikach Lotto z 28.04.2016 czeka nas kumulacja 25 000 000 zł!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl