Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

10 sposobów wyboru liczb do Lotto


05.05.2016,


10 sposobów wyboru liczb do Lotto

Oto dziesięć metod, które możesz wykorzystać podczas typowania liczb do Lotto i nie tylko

1. Liczby z generatora losowego (chybił - trafił)

Gra na chybił - trafił jest bardzo popularna w Polsce. Liczby może wybrać za nas lottomat. Statystyki pokazują, że bardzo dużo osób trafia szóstkę takim sposobem. Jednak zamiast używać generatora w lottomacie my polecamy użyć naszego profesjonalnego generatora losowego. W lottomacie nie wiadomo jakiego algorytmu użyto do losowania liczb, i czy jest on losowy czy tylko pseudolosowy.

Nasz generator znajdziesz pod tym linkiem. Jest to silny kryptograficznie algorytm, co oznacza, że ma gigantyczną ilość możliwych wylosowań różnych zestawów liczb, w których mieszczą się wszystkie kombinacje Lotto. Inne generatory na innych stronach tego nie gwarantują! Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie wiadomo też czy liczby z lottomatu to gwarantują!

2. Statystyka liczb Lotto

Metoda stara jak świat używana już w latach 80 czy 90. Inna sprawa czy skuteczna. Na pewno można nią trafić jedną czy kilka liczb. Problemem jest to, że trudniej zgrać aż 6 liczb. Statystyki znajdziesz na naszej stronie w menu po lewej stronie. Są dwie metody, albo gra się na te liczby, które wypadają często albo na te które dawno nie wypadały. Co lepsze? Zbadaj sam!

3. Mapy graficzne Lotto

Mapki graficzne znajdziesz na naszej stronie. Są bardzo przydatne - wiele osób spędza godziny wypatrując powtarzalnych schematów. Uważamy, że warto przyjrzeć się czasom oczekiwania i grupom liczb. Jest to fundamentalna zasada panująca w zjawiskach losowych. Oczywiście Lotto do takich zjawisk należy, mimo wielu podejrzeń o oszustwa.

4. Czary, mary, gusła i inne

Liczba 13 jest pechową, 7 szczęśliwa, 12 to tuzin.. Czy warto korzystać z takich dziwnych znaczeń? Milionerzy, którzy wygrali w ten sposób potwierdzą.. tylko czy metoda jest powtarzalna?

5. Stały zestaw liczb

Wielokrotnie słychać narzekania osób, które postawiły zakład na pewne liczby, a te wypadły w następnym losowaniu Lotto.. Może warto czasem przedłużyć ilość losowań? Są Gracze, którzy grają swój zestaw całe życie. Tutaj jednak też jest niebezpieczeństwo. Jeśli raz w życiu zapomnisz wysłać kuponu, a wtedy padną Twoje liczby? Nie chcemy być w Twojej skórze..

6. Parapsychologia w Lotku?

W tematy parapsychologiczne ciężko uwierzyć, głównie dlatego że żaden poważny eksperyment ich nie udowodnił. Większość tego typu zdolności wynika z dzieła przypadku i koincydencji, które zauważa tylko człowiek, a inna hipotetyczna inaczej wykształcona osoba by nie zauważyła. Jednak może warto obstawić liczby, które przyśniły się w nocy? Nigdy nie wiadomo co szykuje nam los..

7. Pierwsza myśl najlepsza

Użyj pierwszych lepszych liczb jakie Ci przyjdą na myśl. Drugą opcją jest wybranie pierwszych liczb, które zobaczysz. Czy to będą znaki drogowe, numery domów czy godzina na zegarze. Dobór taki będzie losowy, podobnie jak losowe są wyniki Lotto.

8. Liczby, których nikt nie wybiera

Warto pomyśleć nad typami, które są rzadko wybierane przez innych Graczy. Nie wpływa to może bezpośrednio na szansę wygrania w Lotto, ale w przypadku wygranej znacząco zwiększa kwotę wygranej. Ludzie mają tendencję do zakreślania podobnych lub nawet takich samych liczb na kuponie. Wybierając inne dajesz sobie szansę na wygraną bez podziału. Zwróć więc uwagę, że Gracze częściej zakreślają liczby wewnątrz kuponu niż przy krawędzi, używają dat czy innych liczb wynikających z zabobonów.

9. Wspólne liczby - grupa Graczy

Przedostatnim pomysłem jest skorzystanie z tzw. wspólnej czy nadrzędnej świadomości. Tak jak w przypadku niektórych wspomnianych już metod, nigdy nie wiadomo czy będzie skuteczna - ale spróbować można. Przejdź się wśród znajomych i popytaj jaką liczbę by obstawili w Lotto - niech wybiorą pierwszą lepszą jaka im przyjdzie na myśl. Z tych numerów będziesz w stanie złożyć jedną lub nawet kilka szóstek, oby się udało. Uważaj, żeby autorzy liczb nie upomnieli się o tantiemy!

10. Daj dziecku kupon

Historii, w których genialne małe dziecko wybrało wygrywające liczby jest bez liku, na całym świecie. Skąd to się bierze? Nie wiadomo, być może spowodowane jest to tylko i wyłącznie rozdmuchaniem sensacyjnych historii. Nie zmienia to faktu, że dzieci są pozbawione schematów myślowych, które każdy z nas nabywa z wiekiem. Powodują one u nas jeden tok myślenia, który nie musi być poprawny, szczególnie w tak trudnym zadaniu jakim jest wytypowanie liczb w grze losowej.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Znów to zrobili - kupili 1001 zdrapek za 2002 zł.. ile wygrali?
Nowszy artykuł: Lotto KUMULACJA 60 000 000 zł - wyniki z 5 maja, wygrane i pomysły na liczby!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl