Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 150 000 000 zł

10 sposobów wyboru liczb do Lotto (strategie)

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022, , Udostępnij:

Oto dziesięć metod, które możesz wykorzystać podczas typowania liczb do Lotto oraz innych gier.

1. Wygeneruj liczby do Lotto z generatora losowego (chybił - trafił)

Gra na chybił - trafił jest bardzo popularna w Polsce. Liczby może wybrać za nas lottomat. Statystyki pokazują, że bardzo dużo osób trafia szóstkę w Lotto takim sposobem. Jednak, zamiast używać generatora w kolekturze, my polecamy użyć naszego profesjonalnego generatora losowego. W lottomacie nie wiadomo jakiego algorytmu użyto do losowania liczb, i czy jest on losowy, czy tylko pseudolosowy. Nasz generator liczb do Lotto to silny kryptograficznie algorytm, co oznacza, że ma gigantyczną ilość kombinacji różnych zestawów liczb, w których mieszczą się wszystkie kombinacje Lotto. Inne generatory na innych stronach tego nie gwarantują! Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie wiadomo też czy liczby z lottomatu w kolekturze gwarantują losowość!

2. Użyj Statystyki do znalezienia trafnych liczb Lotto

Metoda stara jak świat, używana już w latach 80 czy 90. Czy skuteczna? Na pewno można nią trafić jedną czy kilka liczb. Problemem jest to, że trudniej zgrać ze sobą wystąpienie aż 6 liczb. Statystyki gier liczbowych znajdziesz na naszej stronie w menu u góry. Są dwie metody, albo gra się na te liczby, które wypadają często albo na te, które dawno nie wypadały. Co lepsze? Zbadaj sam swój sposób na grę!

Dodatkowo dowiedz się, w jaki sposób wybrać grę liczbową dopasowaną do twoich preferencji ryzyka.

3. Zobacz jak liczby układają się na mapie graficznej Lotto

Mapki graficzne znajdziesz na naszej stronie. Są bardzo przydatne, dlatego wiele osób spędza godziny, wypatrując powtarzalnych schematów. Uważamy, że warto przyjrzeć się czasom oczekiwania i grupom liczb. Jest to fundamentalna zasada panująca w zjawiskach losowych. Oczywiście Lotto do takich zjawisk należy, mimo wielu podejrzeń o oszustwa.

4. Ezoteryka użyteczna jest w wyborze liczb do Lotto?

Liczba 13 jest pechową, 7 szczęśliwa, 12 to tuzin... Czy warto korzystać z takich dziwnych znaczeń dla liczb? Milionerzy, którzy wygrali w ten sposób potwierdzają skuteczność... Tylko czy metoda jest powtarzalna?

5. Używaj swojego stałego zestawu liczb

Wielokrotnie słychać narzekania osób, które postawiły zakład na pewne liczby, a te wypadły w następnym losowaniu Lotto... Może warto czasem przedłużyć ilość losowań? Są Gracze, którzy grają swój zestaw całe życie. Tutaj jednak też jest niebezpieczeństwo. Jeśli raz w życiu zapomnisz wysłać kuponu, a wtedy padną Twoje liczby? Nie chcemy być wtedy w Twojej skórze.

6. Parapsychologia w Lotku, czy działa?

W tematy parapsychologiczne ciężko uwierzyć głównie dlatego, że żaden poważny eksperyment ich nie udowodnił. Większość tego typu zdolności wynika z dzieła przypadku i koincydencji, które zauważa tylko człowiek, a inna hipotetyczna inaczej wykształcona osoba by nie zauważyła. Jednak może warto obstawić liczby, które przyśniły się w nocy? Kiedyś tak bardzo wierzono w moc sprawczą snów, że stworzono specjalne senniki do Lotto.

7. Pierwsza myśl i pierwszy pomysł na liczby są najlepsze

Użyj pierwszych lepszych liczb, jakie Ci przyjdą na myśl. Drugą opcją jest wybranie pierwszych liczb, które zobaczysz. Czy to będą znaki drogowe, numery domów czy godzina na zegarze. Dobór taki będzie losowy, podobnie jak losowe są wyniki Lotto.

8. Graj w Lotto na liczby, których nikt zazwyczaj nie wybiera

Warto pomyśleć nad typami, które są rzadko wybierane przez innych Graczy. Nie wpływa to może bezpośrednio na szansę wygrania w Lotto, ale w przypadku wygranej znacząco zwiększa kwotę wygranej. Ludzie mają tendencję do zakreślania podobnych lub nawet takich samych liczb na kuponie. Wybierając inne, dajesz sobie szansę na wygraną bez podziału. Zwróć więc uwagę, że Gracze częściej zakreślają liczby wewnątrz kuponu niż przy krawędzi, używają dat czy innych liczb wynikających z zabobonów.

9. Miejcie swoje wspólne liczby (w grupie graczy)

Przedostatnim pomysłem jest skorzystanie z tzw. wspólnej czy nadrzędnej świadomości. Tak jak w przypadku niektórych wspomnianych już metod, nigdy nie wiadomo czy będzie skuteczna, ale spróbować można. Przejdź się wśród znajomych i popytaj jaką liczbę by obstawili w Lotto , niech wybiorą pierwszą lepszą, jaka im przyjdzie na myśl. Z tych numerów będziesz w stanie złożyć jedną lub nawet kilka szóstek, oby się udało. Uważaj, żeby autorzy liczb nie upomnieli się o tantiemy!

10. Pozwól dziecku zakreślić liczby na kuponie

Historii, gdzie genialne, małe dziecko wybrało wygrywające liczby, jest bez liku na całym świecie. Skąd to się bierze? Nie wiadomo, być może spowodowane jest to tylko i wyłącznie rozdmuchaniem sensacyjnych historii. Nie zmienia to faktu, że dzieci są pozbawione schematów myślowych, które każdy z nas nabywa z wiekiem. Powodują one u nas jeden tok myślenia, który nie musi być poprawny, szczególnie w tak trudnym zadaniu, jakim jest wytypowanie liczb w grze losowej.

11. Wygeneruj liczby do Lotto przy użyciu sztucznej inteligencji

O ile generowanie liczb do kuponu Lotto przy użyciu modeli językowych sztucznej inteligencji nie ma wiele sensu, to jest wiele sposobów analizy statystycznej przy użyciu modeli SI. Jeśli uważasz, że losowaniami rządzi jakaś statystyka, to sztuczna inteligencja policzy te zależności szybciej od ciebie, warto to wykorzystać.


Komentarze:

Avatar użytkownika Sebo
Sebo11.08.2022 14:14:32

Moim zdaniem i tak ciężko trafić, ale dla zabawy mam parę rad jak wybierać liczby. Jestem ciekaw waszych opinii. Gra jest losowa, ale są pewne kroki, które możesz podjąć, aby upewnić się, że Twoje typowania są dobrze przemyślane i nie grasz tylko na przypadkowych numerach. Po pierwsze, zdecyduj czy będziesz opierał swoje decyzje na intuicji czy na statystyce. Jeśli zamierzasz kierować się intuicją, spróbuj wybrać numery, które znaczą coś dla Ciebie i Twojej rodziny - jeśli mieszkasz w Warszawie i numer 44 zawsze był ważny dla Twojego taty, na przykład, może to być dobry wybór dla niego. Jeśli statystyki są bardziej w Twoim stylu, spróbuj sprawdzić statystyki dotyczące poprzednich zwycięzców i użyć ich jako inspiracji.

Avatar użytkownika mentolowy
mentolowy07.07.2023 20:20:38

bullshit, liczy się tylko i wyłącznie szczęście ;), a szczęściu nie da się pomóc

Avatar użytkownika Patrykb
Patrykb18.03.2024 17:17:17

Mój dziadek grał na te same liczby całe życie, kilka razy nei wysłał kuponu i akurat wtedy padła piątka :P

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj