Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 70 000 000 zł

Wygrana w Lotto pomoże jej w walce z rakiem

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016, , Udostępnij:

Według doniesień loterii z Północnej Karoliny w USA (NC Education Lottery), kobieta, która od sześciu lat walczy z rakiem piersi, wygrała dwukrotnie wielką wygraną Lotto w ciągu trzech miesięcy.

Gina Short zgłosiła się po swoją wygraną 250 tys. $ (prawie milion zł) w ostatnią środę. Kilka miesięcy po tym jak dorwała milion dolarów w innej grze liczbowej. Jak stwierdziła: cały czas nie dowierza temu co się stało.

Właściciele loterii chętnie opisują historię Giny. Obecnie przechodzi ona przez trudną chemioterapię, a w lutym świętowała wygranie miliona dolarów. Wideo udostępnione przez organizatora loterii pokazują jak Gina Short upada na podłogę chwytając się za głowę, gdy odkrywa fakt, że została milionerką. Pani Short przekazano wielki czek z wygraną, a osoby towarzyszące jej nie kryły radości.

Jej kupon został wylosowany spośród 1,2 miliona innych. Nawet gdybyście milion lat mnie przekonywali, że wygrałam, nie uwierzyłabym. Na pewno pomyliliście mnie z inną dziewczyną. To są słowa Giny. Ostatnie zdanie wypowie działa także wtedy, gdy dowiedziała się, że ma raka.

Po wybraniu jednorazowej wypłaty i opłacenia podatków z miliona zostało 415 500 $. Te pieniądze pomogą jej w walce z chorobą. Dostałą drugą szansę i jak twierdzi, dotychczasowe całe życie składało się właśnie z takich szans.

Kilka tygodni temu Gina Short poczuła, że musi zagrać ponownie, więc poprosiła męża, aby zakupił jeden zakład za 2$ w pobliskiej aptece. W losowaniu 29 kwietnia udało się jej znów pokonać loterię i po odjęciu podatku od wygranej dostała 173 125 $ nagrody. Znów ciężko było jej uwierzyć, że wygrała a kupon sprawdzała kilkanaście razy, by się upewnić. Mąż Giny zapewnia, że pieniądze przydadzą się na pokrycie kosztów leczenia.

Źródło: Washingtonpost.com - We're still in disbelief mode: Breast cancer patient wins lottery — again


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj