Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Wygrana w Lotto pomoże jej w walce z rakiem


11.05.2016,


Wygrana w Lotto pomoże jej w walce z rakiem

Według doniesień loterii edukacyjnej z Północnej Karoliny (USA), kobieta, która od sześciu lat walczy z rakiem piersi wygrała dwukrotnie wielką wygraną Lotto w ciągu trzech miesięcy.

Gina zgłosiła się po swoją wygraną 250 tys. $ (prawie milion zł) w ostatnią środę. Kilka miesięcy po tym jak dorwała milion dolarów w innej grze liczbowej. Jak stwierdziła - cały czas nie dowierza temu co się stało.

Właściciele loterii chętnie opisują historię Giny. obecnie przechodzi ona przez trudną chemioterapię, a w lutym świętowała wygranie miliona dolarów. Wideo udostępnione przez organizatora loterii pokazują jak Gina upada na podłogę chwytając się za głowę, gdy odkrywa fakt, że została milionerką. przekazano jej wielki czek, a inne osoby obecne na miejscu świętowały posypując konfetti i pokrzykując wesoło.

Jej kupon został wylosowany spośród 1,2 miliona innych. "Nawet gdybyście milion lat mnie przekonywali, że wygrałam, nie uwierzyłabym. Na pewno pomyliliście mnie z inną dziewczyną." To są słowa Giny. Ostatnie zdanie wypowie działa także wtedy, gdy dowiedziała się, że ma raka.

Po wybraniu jednorazowej wypłaty i opłacenia podatków z miliona zostało 415 500 $. Te pieniądze pomogą jej w walce z chorobą. Dostałą drugą szansę i jak twierdzi dotychczasowe całe życie składało się właśnie z takich szans.

Kilka tygodni temu Gina poczuła, że musi zagrać ponownie, więc poprosiła męża aby zakupił jeden zakład za 2$ w pobliskiej aptece. W losowaniu 29 kwietnia udało się jej znów pokonać loterię i po odjęciu podatków dostała 173 125 $ nagrody. Znów ciężko było jej uwierzyć, że wygrała a kupon sprawdzała kilkanaście razy by się upewnić. Mąż Giny zapewnia, że pieniądze przydadzą się na pokrycie kosztów leczenia, a może pozwolą na jakąś lepszą terapię i te pieniądze uratują żonie życie?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Dan Bilzerian wydał 100 tys. $ na Lotto i podzieli się wygraną z fanami
Nowszy artykuł: Odwołany prezes Totalizatora Sportowego to słynny prezes od złotego mercedesa?
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl