Eurojackpot: 70 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł

Kupiła dwie zdrapki jednego dnia i wygrała w obu (USA)!

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016, , Udostępnij:

W czwartek mieszkanka wsi niedaleko Baltimore wygrała w zdrapce, nie jedną nagrodę ale dwie naraz.

Według zapisów Maryland loterii zwycięzcy zdrapek nie muszą ujawniać swojej tożsamości, wiemy więc tylko, że wygraną osobą jest 67 letnia kobieta. Anonimowa kobieta kupiła dwie zdrapki lotto, w której główną nagrodą jest 100 tys. $. Organizatorzy loterii opowiedzieli czego dowiedzieli się od niej o tym dobrym zakupie.

Kobieta za obie zdrapki zapłaciła 20 dolarów, czyli około 80 zł. Po powrocie z kolektury do domu zdrapała pierwszą zdrapkę, na której widniał symbol razy 20 i kwota 500$. Oznacza to, że wygrała 10 000 dolarów. Nie spodziewała się, że w kolejnej zdrapce może być coś jeszcze - rzadko się zdarza by zdrapki kupione w jednej kolekturze miały więcej wysokich wygranych.

Starsza pani planuje za pieniądze ze zdrapki Lotto opłacić zaległe rachunki. Do tego kupić sobie coś ładnego i zachować resztę na czarną godzinę. Podczas odbierania wygranej wybrała jednorazową wypłatę, która jest mniejsza od nominalnej wypłacanej w ratach.

Właściciel kolektury, który sprzedał zdrapki jest bardzo zadowolony z tego faktu. Zaznacza, że to ważne że wygrał ktoś z poza miasta, ze wsi. Z jego opowiadań wynika, że osoba która wygrała wróciła do sklepu po poradę i on jej zalecił by skontaktowała się z władzami loterii. On sam mógłby wypłacić nagrodę do 500$.

Źródło: https://www.mdlottery.com/anne-arundel-county-woman-finds-100000-answers-to-her-prayers/


Komentarze:

Avatar użytkownika Wiktoria
Wiktoria07.07.2016 16:16:02

nawet w jednej nie wygrywam :P

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj