Eurojackpot: 190 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zdrapki Lotto - które warto kupować?

Wygeneruj poniżej raport opłacalności zdrapek

Typ raportu:
Cena zdrapki:
Generuj:

Dane są aktualizowane codziennie na podstawie wyprzedania zdrapek i innych obliczeń!


Lista - nowe zdrapki 2019:

Potraktuj tę listę jako takie archiwum zdrapek online. Po wyborze odpowiedniej nazwy kartonika zostaniesz przekierowany na stronę ze szczegółowymi wygranymi danej zdrapki i instrukcją.

Ostatnie wysokie wygrane w zdrapkach są pokazane na podstronie każdej zdrapki.

Zdrapki - FAQ

Każda zdrapka ma swoją nazwę, numer wydania oraz kod kreskowy wraz z ceną. Można znaleźć zdrapki w wielu cenach, odcieniach i kolorach. Póki co kształty są niezmienne - są to prostokąty, mniejsze, większe ale nie spotkaliśmy jeszcze zdrapek okrągłych lub trójkątnych. Warstwyścieralne są zazwyczaj szare - zwykłe, lub w droższych produktach srebre lub kolorowe, a nawet brokatowe.

Pamiętaj, że podczas wizyty w kolekturze możesz poprosić o konkretną zdrapkę - żeby sobie wybrać numer seryjny taki jakCisię podoba. Często losy są wystawione na widoku i można je przejrzeć. Warto też polować namniej dostępne, ale opłacalne zdrapki lotto.

Czy zdrapki Lotto można podejrzeć?

Zdrapek Lotto nie da się w żaden sposób prześwietlić. Zdrapki są zawsze testowane pod tym względem i są produktami bezpiecznymi. Więcej znajdziesz na ten temat na oficjalnej Stronie Totalizatora Sportowego, który do testów zatrudnia firmę poprzez przetarg.

Które zdrapki warto kupić w 2019 roku?

W poszukiwaniu zdrapek, które są opłacalne często pomagają ich kolory - różne transze mają różne projekty kolorystyczne. Zdrapki te różnią się też przedziałami numeru seryjnego. Analizując dane na temat tego, gdzie padły ostatnio wygrane i sprawdzajac skan zdrapki (z oficjalnej strony http://www.lotto.pl/zdrapki) można wysnuć prawdopodobieństwo kupienia "pełnej" zdrapki. Nasz ranking analizuje różne czynniki i pokazuje Cinajbardziej opłącalne z nich.

Nawet jeśli transze nie są jeszcze wyprzedane to istnieją gry mniej lub bardziej opłacalne. Zależy to od struktury wygranych w zdrapkach. Analizując wygrane można przewidzieć ile mniej więcej pada wygranych każdego stopnia na paczkę zdrapek (paczka ma 100, 200, 50 szt. zależnie od nominału).

Kiedy zdrapka wygrywa?

Zdrapki mają różne zasady, ale najczęściej polegają na znalezieniu pod warstwą ścieralną pasujących do siebie elementów lub liczb, które są przypisane zdrapce. O wygranej zdrapce decydują też literki kontrolne. Zazwyczaj trzy takie same litery oznaczają wygraną, ale uwaga - wysokie wygrane mają różne litery kontrolne! Dlatego nie warto drapać zdrapek Lotto tylko dla sprawdzenia samych liter bo można przypadkowo wyrzucić do kosza wygraną główną.

Kiedy wchodzą nowe zdrapki

Nowe zdrapki są sukcesywnie wprowadzane na rynek, kiedy stare edycje mają mocno wyprzedany nakład lub kiedy pojawi się jakaś nowość. Nowością może być nowy wzór, sposób gry czy np. cena zdrapki.

Ta forma gry w Polsce cieszy się gigantyczną i wieloletnią popularnością. Dochody Totalizatora Sportowego z tytułu sprzedaży stanowią znaczną częśc całości.

kalendarz lotto

Reklama

NewsyWypłata wygranej na kartę płatniczą lub konto w ofercie punktów Lotto!

Po pozytywnych testach, wygrane Lotto będzie można w.. | 16.09.2019


Wrześniowa promocja w Multi Multi na 7 skreśleń (2019)

W dniach od 10.09.2019 do 12.09.2019 wygrane w grze Multi Multi na 7 skreśleń b.. | 09.09.2019


Multi Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi przez internet na gry.lotto... | 17.07.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl