Eurojackpot: 250 000 000 zł
Lotto: 10 000 000 zł

Jak wygrana w Lotto może wpłynąć na lokalną społeczność


Opublikowano: 30.06.2016,

Mało kto zna osobę, która wygrała duże pieniądze w Lotto. Wynika to z tego, że z całej populacji wygrywały mały odsetek. Jednak czasami zdarza się, że nawet w tak małej grupie ludzi znajdzie się ktoś komu zależy na szczęściu innych.

Sprawa może być szczególnie łatwa gdy wygra się niewyobrażalne 200 milionów dolarów. To prawie miliard złotych! Pewna remiza strażacka w Missouri nigdy by nie powstała gdyby nie pomoc pary, która wygrała właśnie takie pieniądze w Powerball. Powerball to gra podobna do Lotto, ale znacznie trudniej w niej wygrać, przez co robią się potężne kumulacje.

W nowym budynku straży znajduje się też pogotowie ratunkowe. Nowa placówka nie powstałaby gdyby nie fakt, że strażacy nie raz ratowali ojca Gracza z opresji. Odwięczył im się z nawiązką po swojej wielkiej wygranej.

Hill wraz z rodziną wygrał prawie 200 mln $ na loterii Powerball w 2012 roku. Od tamtej pory rodzina adoptowała dwójkę dzici, kupiła parę nowych samochodów i spędziła sporo czasu na wycieczkach. Wszystko dzięki potężnej wygranej z Lotto. Nie myśleli jednak tylko o sobie. To nie jest częste postępowanie.

Hill stwierdził, że tak czy siak by wybudował nową placówkę. A ponieważ planowane było takie nowe miejsce dorzucił pieniędzy na projekt i przyczynił się do powstania ważnego miejsca w lokalnej społeczności. Sporo czasu spędził na dokładnym rozplanowaniu tego miejsca z wykonawcami, tak aby mógł być dumny z dzieła.

Jest z tego dumny, i nie myśli tylko o tym, żeby pogotowie ratunkowe było po prostu blisko niego. Chce, a by wszyscy z tego skorzystali. Mieszka w małym mieście i jest dumny, że od teraz będzie ono tak dobrze obsługiwane pod względem medycznym i ratowniczym. Człowiek ten w obliczu wielkich pieniędzy nie zapomniał o innych. Sam i tak nie wykorzystałby 200 mln $, ale nie żałował innym.


Komentarze:

Avatar użytkownika karol15
karol152016-07-07 15:00:18

W Polsce wygrana = ucieczka przed mafią i hienami :)

Avatar użytkownika Lucyna
Lucyna2016-07-11 02:08:40

bo tu były układy od zawsze, każdy się boi

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj