Eurojackpot: 120 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł

Wiesz, że w kolekturze można otrzymać różne gadżety Lotto?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016, , Udostępnij:

Jeśli jesteś stałym klientem kolektury, to może zdarzyć się, że otrzymasz jakiś gadżet od Lotto. A jeśli nie to warto czasem się upomnieć. Najczęściej upominki te można dostać w kolekturach firmowych zajmujących się tylko sprzedażą gier liczbowych.

Lizaki zdrapki lotto

W czerwcu 2014 roku popularną zdobyczą z kolektury były zielone lizaki z logo zdrapek. Były w kształcie koniczynki symbolizującej szczęście. Były całkiem pokaźnych rozmiarów i bardzo słodkie. Nadawały się głównie dla dzieci Graczy, dorośli wymiękali zarówno z wielkością jak i smakiem lizaka. Lizaki były dodawane do zakupów zdrapek.

Karty Lotto do gry

Kiedy sprzedawano zdrapkę Wielka Czwórka, można było załapać się na darmowe karty do gry marki Lotto. Super gadżet dla prawdziwych Graczy. Karty ładnie zapakowane, a na samych kartach przeróżne zdjęcia najpiękniejszych miejsc w Europie i zabytków. Wśród nich były głównie miejsca z Polski, Węgier Czech czy Słowacji.

Łakocie z okazji walentynek

Oczywiście nie zabrakło czegoś dla płci pięknej. Podczas pewnych walentynek w kolekturze Panie dostawały pierniki oraz pudełka słodkich drażetek. Często tego typu upominki wydaje się za odpowiednią wielkość sprzedaży - np 20 zł czy więcej. Przy standardowych gadżetach wszystko zależy od dobrej woli kolektora.

Drapak do zdrapek

Mało kto wie, że w kolekturach często znajdują się specjalne drapaki do zdrapek. Warto o nie zapytać i za darmo zaopatrzyć się w jeden. Nie wiadomo tylko czy taki drapak jest wygodniejszy od standardowej monety do drapania? Warto sprawdzić - i dać nam znać!

Inne pomniejsze gadżety Lotto

Jeśli chodzi o najnowszą grę to udało się, póki co przyłapać podkładkę z logo Super Szansy. Pytajcie w kolekturach, może coś zdobędziecie z okazji nowej gry Lotto. Bardzo często i regularnie wydawane są takie gadżety jak etui do blankietów i kuponów, magnesy na lodówkę czy notesiki.

Zdarzały się w ostatnich latach też:

- gumowa piłeczka Keno
- przypinki zdrapki Maxi Cash
- torebeczka + lusterko Zdrapki
- kubki "mi to Lotto" oraz wszelkich gier
- brelok Lotto
- piłka plażowa
- torby na piwo
- domino
- kartonowe pudełko na zdrapki
- skrobaczka do szyb z logo zdrapek
- moneta do drapania w złotym kolorze
- reklamówki
- smycze i wisiorki "wygraj z Kubicą"
- frisbee z nowym logo Lotto
- naklejki, teczki, notesy, kalendarzyki, ołówki
- cukierki, żelki, cytrynowe cukierki Mini Lotto
- różne zawieszki do kluczy

Pamiętamy też, że kiedyś otwierane były specjalne wakacyjne stoiska, gdzie można było zakupić większe gadżety. 25 zł kosztował plecak Lotto, 15 zł torba termiczna, 10 zł piłka i 5 zł frisbee.


Komentarze:

Avatar użytkownika skrypter
skrypter07.07.2016 15:15:28

mam drapak ale jest do kitu

Avatar użytkownika Sebo
Sebo13.07.2016 14:14:22

kiedyś ludzie na allegro sprzedawali różne fanty, teraz nie widzę, macie coś niepotrzebnego? dajcie znać

Avatar użytkownika Sebo
Sebo13.07.2016 14:14:22

można się wymienić czy cuś

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj