Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 70 000 000 zł

Przez pomyłkę wygrał milion w Mega Millions

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2016, , Udostępnij:

Prosta pomyłka okazała się mieć niesamowicie dobre konsekwencje, uszczęśliwiając Richarda Hoppera z Michigan. Hopper wygrał milion dolarów w bardzo znanej na całym świecie loterii - Mega Millions.

Richard Hopper trafił pięć tzw. białych kul w tej grze Lotto - 18, 41, 50, 68, 70. Nie wygrał nagrody pierwszego stopnia z kumulacji, ale milion też jest fajnym "pocieszeniem". Wygrał podczas piątkowego losowania, a sposób zakupu wygrywającego kuponu okazał się niezwykle fartownym.

Odwiedził sklep specjalnie po to, by zakupić zakład na losowanie. Sprzedawca oznajmił mu, że ma jeden wydrukowany kupon, który został błędnie wydany i poprzedni klient nie chciał za niego zapłacić. Zaproponował mu zakup właśnie tego kuponu Mega Millions, a ten się zgodził. Richardowi ten instynktowny i przypadkowy zakup bardzo się opłacił.

Kiedy w sobotę poznał wylosowane wyniki pomyślał, że wygrał właśnie 100 tys. dolarów. Wpatrując się w liczby myślał: kurczę gdzieś już te liczby widziałem, są znajome. Potem po dokładnym sprawdzeniu liczb okazało się, że wygrał okrągły milion dolarów.

W środę wybrał się po odbiór wygranej. Mówił w siedzibie loterii, że zamierza wydać pieniądze w pierwszej kolejności na opłacenie rachunków, a resztę zostawi na "czarną godzinę". Nie musi zwiększać swoje standardu życia. Tymczasem kumulacja dalej rośnie w tej loterii i osiągnęła już 250 mln dolarów.

Losowania odbywają się we wtorki i piątki. Póki co Polacy nie mają możliwości legalnej gry w Mega Millions. Kupon kosztuje zaledwie dolara i mógłby być niezłą konkurencją dla rodzimego Lotto.

Źródło: Megamillions.com - Michigan man wins $1 million Mega Millions prize


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj