Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Wielodzietna rodzina wygrywa 429,6 mln $ w Powerbal


14.05.2016,


Wielodzietna rodzina wygrywa 429,6 mln $ w Powerbal

Niedawno w Powerballu pękła gigantyczna wręcz kumulacja - w przeliczeniu na polskie złote ok. 1,6 mld zł. To około 1% polskiego budżetu. Wygrana trafi do matki z siedmioma dziećmi z New Jersey.

Ośmioosobowa rodzina ogłosiła w ostatnich dniach, że jest właścicielem zwycięskiego kuponu Powerball (Lotto). Kupon wziął udział w losowaniu w sobotę, gdy pękła kumulacja. Była to jedna z większych pul w tej grze liczbowej. Członkowie rodziny już zapowiedzieli, że 10% kwoty trafi do kościoła.

Nie zdradzono, wszystkich szczegółów o rodzinie, szczególnie gdzie mieszkają i pracują, dla ich ochrony. W ich imieniu wypowiada się jedno z rodzeństwa, najstarsza córka, która pracowała w więzieniu.

Matka rodziny wydała 6$ na dwa kupony Lotto na losowania w środę i sobotę. Po informacji o wygranej wynajęli prawnika, który pomoże im zająć się pieniędzmi. Następnie wszyscy umówili się w swoim specjalnym miejscu na zjazd rodzinny.

Wszyscy zgodnie twierdzą, że to musiała być interwencja Boska, że wygrali. Inaczej niemożliwym byłoby wylosowano ich liczby. Liczby miały się przyśnić jednemu z członków rodziny, jednak nie przyznali się komu.

Rodzina wybrała natychmiastową wypłatę zamiast corocznej, a więc dostaną 284 mln dolarów przed opodatkowaniem. Wydali tylko 6$ żeby zarobić tak dużo. Dyrektor loterii twierdzi, że to super inwestycja.

Szczęśliwy kupon został zakupionym w jednej z sieciówek spożywczych. Właściciel dostanie 30 tys. $ bonusu za sprzedanie wygrywającego kuponu. Większość klientów tego sklepu to lokalni mieszkańcy odwiedzający go w celu zakupienia napojów czy przekąsek.

Przypomnijmy, że szanse na wygranie głównej nagrody w Powerball to 1 do 292 200 000 czyli ponad 20 razy trudniej niż w Lotto.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Dwie wygrane w Ekstra Pensji na pomorzu - Czersk i Gdynia
Nowszy artykuł: Wyniki Lotto - 14.05 - mamy kumulację 8 000 000 zł!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl