Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zużyte zdrapki jako dekoracja pokoju.. czemu nie!


27.04.2016,


Zużyte zdrapki jako dekoracja pokoju.. czemu nie!

Jak zamienić zużyte zdrapki w sztukę dekoracji wnętrza? Z coraz większą świadomością ekologiczną wśród ludzi rośnie chęć wykorzystania zużytego papieru. Nie omija to wszystkich tych nieszczęśliwych zdrapek, w których nie było wygranych. Bo co zrobić z kuponem, gdy był pusty a nie chcemy go wyrzucić.

Większość projektów zdrapek Lotto na świecie ma bardzo jaskrawą, barwną kolorystykę. Wykorzystali to artyści Adam Eckstrom oraz Lauren Was, upiększając całą jadalnię domu za pomocą 40 tys. sztuk zdrapek. Użyli ich zarówno do oklejenia ścian jak i mebli, czy nawet przedmiotów codziennego użytku.

Całą dekoracja to teoretyczny koszt 70 000 $ w zużytych zdrapkach Lotto, jeśli liczyć ich cenę nominalną w kolekturze. Ta artystyczna instalacja została nazwana Domkiem marzeń. Jej celem było upamiętnienie wydania jednego z magazynów o sztuce. Tę nietypową wystawę można oglądać do 10 maja w sąsiedztwie mieszkalnym Manhattanu w Nowym Jorku.

Zdrapki zamienione w sztukę

Poniżej zobaczysz anglojęzyczny reportaż na temat tego wyjątkowego dzieła. Pod filmem znajdziesz krótką transkrypcję na język polski.

Co robicie z tymi wszystkimi zdrapkami, które nie przyniosły wygranej? Nie możesz ich po prostu wyrzucić, para artystów stworzyła mistrzowski "recykling" zużytych zdrapek. Udekorowali całą jadalnię przy pomocy zużytych zdrapek. Za pomocą 40 tys. zdrapek. To nie do uwierzenia - udekorowali nie tylko ściany ale inne dzieła sztuki i meble. Całkowity koszt nowych kuponów wyniósłby 70. tys $.

Bezcenne jest jednak to na co patrzymy. Jeśli chcesz zobaczyć tę sztukę na własne oczy możesz to zrobić tutaj, w Nowym Jorku, otwarto całą wystawę dla publiczności do 10 maja.


Komentarze:

MarJan2016-07-07 15:39:12

naprawdę ciekawy pomysł, kto by pomyślał, jak ruskie pozłacane salony tylko że zdrapkowane :P

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wyniki Lotto 26.04 - mamy kumulację 20 000 000 zł!
Nowszy artykuł: Para wygrywa prawie 58 mln zł dzięki zdrapce za 115 zł
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl