Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Sennik Lotto z liczbami. Co oznacza sen o wygranej, kuponie lub kasynie?

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2023, , Udostępnij:

Sny są przekazem od Boga, mową podświadomości lub prognozą przyszłości. Taka kultura "obowiązuje" w naszym kraju, ale nie tylko - jest to powszechny archetyp. Od wieków doszukiwano się ukrytych znaczeń w marzeniach sennych. Z tego powodu hazardziści, gracze Lotto nie lubią zapominać swoich snów!

Strategia senna w Lotto

Nie będziemy oceniać sensu opierania strategii typowania liczb w grach Lotto na bazie snów. Pomimo, że wydaje się ona mało sensowna z naukowego punktu widzenia, nauka nie ma ostatecznej odpowiedzi czym są ludzkie sny.

Przede wszystkim należy pamiętać, że gry liczbowe są grami losowymi i ich wynik jest całkowicie nieprzewidywalny. Niezależnie od tego czy będziemy typować ze snów, ze statystyk liczbowych Lotto czy przy pomocy wróżki i znajomych - traktujmy to jako zabawę, a nie sposób na życie.

Wydaje się więc, że jeśli nie istnieje żadna potwierdzona metoda przewidywania liczb w Lotto, to równie dobrze można bawić się w przewidywanie wyników losowania przy użyciu snów!

Co oznacza sen o wygranej w Lotto?

A co według senników oznacza sen o wygranej na loterii? Sen o wygranej na loterii może oznaczać, że część otaczających cię ludzi może być tobie nieżyczliwa. Jednak to nie jedyna interpretacja. W większości senników wygrana jest pozytywna. Inne Sny powiązane z hazardem mogą zawierać motywy takie jak:

  • Uczestnictwo w loterii,
  • Widzenie liczb Lotto,
  • Ktoś wygrywa w Lotto,
  • Skreślanie kuponu,
  • Trzymanie kuponu z niewyraźnymi liczbami,
  • Sen o losie, zdrapce, żetonach z kasyna.

"Doświadczony gracz w loterię - Sennik loteryjny nowy, pierwszy raz drukiem wydany" - 1832 r.

Tak brzmi tytuł anonimowej książki wydanej w 1832 r. za pozwoleniem cenzora, w której znajdziemy obszerną listę snów powiązanych z liczbami do grania w Lotto. Dużo słów z tej publikacji wyda nam się archaiczna - i słusznie, nie są one używane we współczesnej mowie. Jednak sporo z nich przetrwało po dziś dzień i mają przypisaną liczbę przez tajemniczego autora.

W senniku pojawiają się różne symbole i znaki. Aptekarz (8) wskazuje na możliwość uzyskania pomocy w leczeniu, baran (39) symbolizuje siłę i wytrzymałość, a bicie (16) oznacza rytm życia, którym powinniśmy się kierować. Mężczyzna (69) może odnosić się do męskości, siły i pewności siebie, podczas gdy dym (78) symbolizuje tajemnicę i zmienność. Diabeł (14) może być interpretowany jako pokusa i trudności, które musimy pokonać. Gdzieś wśród naszych snów ukrywa się również gracz (22), gotowy do podjęcia wyzwań i zdobycia nagrody. Wydatek (55) to liczba, która przypomina nas, że wszystko ma swoją cenę i warto mądrze zarządzać finansami.

Inne przykładowe znaczenia snów (liczby do zagrania) w kontekście loteryjnym (hazardowym), które znajdziemy w tym senniku:

fragment sennika lotto
Jedna ze stron sennika z liczbami Lotto.

W jaki sposób autor sennika łączył liczby ze snami? To nie jest jasne. Po naszych poszukiwaniach i badaniach, zaspekulujemy, że mógł po prostu przypisywać liczby, które wypadły w lokalnej loterii do swoich snów z danej nocy.

Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja czytelnicza, można ją znaleźć w niektórych polskich bibliotekach (Biblioteka Narodowa). Możesz także pobrać tekst całej książki z naszej strony: Książka PDF - "Doświadczony gracz w loterię - Sennik loteryjny nowy, pierwszy raz drukiem wydany"

Inne senniki, w których znajdziemy liczbowe znaczenia słów

  1. "Nowy wielki sennik zreformowany zawierający dokładne wyłożenie snów w porządku alfabetycznym razem z odnośnymi numerami na loterię liczbową oraz sennikiem obrazkowym, opracowany na podstawie danych opartych na starych sennikach egipsko-arabskich oraz na fachowej literaturze loteryjnej" z 1943 r. - Książka w PDF
  2. "Najnowszy i najprawdziwszy wykład snów, czyli Sennik oraz najnieomylniejszy sposób wygrania na każdej loteryi" z 1875 r. - książka na stronie polona.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj