Kumulacja Lotto: 7 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 110 000 000 zł

Dlaczego Lotto nie działa? (awarie, przerwy techniczne, włamania)

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2023, , Udostępnij:

Aktualnie, od godziny 14:10 dnia 12 czerwca 2024 r. trwa awaria serwisu Lotto.pl, nie pojawiają się wyniki gier liczbowych oraz inne kluczowe informacje. Nie działa zawieranie zakładów przez internet, nie działa aplikacja, oraz nie działają płatności kartami płatniczymi w kolekturach Lotto. W tym artykule omówimy przyczyny i podpowiemy, co zrobić, jeśli masz problemy z dostępem do gier liczbowych.

Planowane przerwy techniczna?

Lotto może nie działać w czwartek 7 grudnia 2023 r., ponieważ prowadzone są prace konserwacyjne. Spowoduje to utrudnienia na stronie lub aplikacji.

Od 9 września od godziny 13:50 do 11 września godz. 13 trwała nieplanowana awaria aplikacji Lotto PL. Nie dało się grać, ani sprawdzać wyników. Niektóre funkcje strony także nie działały.

Na ten moment nie posiadamy informacji o żadnej aktualnej, planowanej przerwie technicznej.

Ostatnia dłuższa przerwa serwisowa miała miejsce w nocy z 25 na 26 marca 2023 r. Była spowodowana zmianami systemowymi.

Lotto przeprowadza regularne przerwy w serwisie w celu konserwacji i aktualizacji systemu. Przerwy te są zwykle ogłaszane z wyprzedzeniem na stronie internetowej, w aplikacji Lotto oraz mailowo.

Awarie, czyli przerwy nieplanowane

Strona lub aplikacja może być niedostępna, i może to być spowodowane konserwacją, problemami technicznymi lub przeciążeniem. Z naszej obserwacji wynika, że najczęstsze awarie Lotto występują podczas dużego zainteresowania ze strony graczy, którzy wysyłają kupony na ostatnią chwilę, lub sprawdzają wyniki Lotto.

Co zrobić, gdy masz problemy z aplikacją Lotto

 • Upewnij się, że masz dostęp do internetu, możesz to zrobić sprawdzając działanie innych aplikacji.
 • Możesz mieć problemy z konfiguracją konta. Upewnij się, że poprawnie wpisałeś swoje dane logowania i że twoje konto jest aktywne.
 • Wyczyść pamięć podręczną aplikacji w ustawieniach Android lub iOS.
 • Jeśli te kroki nie działają, przeinstaluj aplikację lub skorzystaj z innego urządzenia.

Co zrobić, gdy masz problemy ze stroną lotto.pl

 • Wyczyść pamięć podręczną i ciasteczka przeglądarki. To może pomóc rozwiązać problemy z ładowaniem stron i aplikacji. Zacznij od kombinacji klawiszy CTRL + F5.
 • Sprawdź aktualność przeglądarki, często stara przeglądarka powoduje konflikty ze stronami WWW.

Jeśli po naszych radach strona lub aplikacja Lotto nadal nie działa, możesz spróbować ponownie później lub skontaktować się z pomocą techniczną Lotto. W najgorszym wypadku czeka cię wycieczka do punktu naziemnego.

Najczęściej, jeśli masz jeden z tych problemów to trzeba uzbroić się w cierpliwość, lub kontaktować się z supportem:

 • brak zakładów w historii gier,
 • brak bonusowego doładowania portfela z promocji gierek,
 • nie można doładować konta,
 • internal server error,
 • nie można się zalogować,
 • niezgodność potwierdzenia mailowego z rzeczywistym zakładem.

Włamanie na konta użytkowników Lotto

W 2022 roku lotto.pl poinformowało użytkowników o wycieku danych osobowych. W wyniku ataku hakerzy uzyskali dostęp do loginów i haseł użytkowników. Nie wiadomo, ile kont zostało przejętych, ale Lotto.pl twierdzi, że był to niewielki odsetek.

Hakerzy wykorzystali dane z wycieków z innych serwisów internetowych, aby zalogować się na konta użytkowników.

Podjęto kroki w celu zabezpieczenia przed podobnymi atakami. Serwis uruchomił dodatkowe usługi z zakresu bezpieczeństwa, ograniczył możliwości zautomatyzowania ataku z poszczególnych adresów IP, rozszerzył scenariusze wykorzystania mechanizmów CAPTCHA i zamaskował dane osobowe widoczne po zalogowaniu na profilu użytkownika.

Użytkownicy, którzy są zaniepokojeni wyciekiem danych osobowych, powinni zmienić hasła na swoim koncie i rozważyć włączenie dwuskładnikowego uwierzytelniania.

Źródło: Lotto.pl: Nadchodząca przerwa w sprzedaży LOTTO online 26-27 marca


Komentarze:

Avatar użytkownika ralfek
ralfek05.10.2023 11:11:51

Są problemy z dopisywaniem wygranych na lotto.pl, grafiki wygranych mogą przedstawiać błędne kwoty wygranych - według przekazu z supportu lotto.pl

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj