Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 150 000 000 zł

Najwięcej osób drapiących zdrapki Lotto jednocześnie - rekord Guinnessa

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2023, , Udostępnij:

Zdrapki Lotto są drapane na całym świecie, co bez wątpienia nie dziwi, że w USA ustanowiono rekord jednocześnie drapiących graczy. W Polsce niedługo odbędzie się niezwykła próba pobicia rekordu Guinnessa w tej kategorii!

Polski rekord w największej ilości osób drapiących zdrapki lotto

W dniu 28 maja 2023 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się ciekawe wydarzenie pod nazwą "#DrapiemyRekord", zorganizowane przez Totalizator Sportowy. Celem wydarzenia jest pokonanie aktualnego rekordu Guinnessa, który został ustanowiony przez Idaho Lottery.

Aktualizacja: rekord został pobity z ponad 550 uczestnikami.

To wydarzenie będzie stanowić wyzwanie dla minimum 479 uczestników, którzy na wyznaczony sygnał rozpoczną drapanie swoich zdrapek. Całą imprezę prowadzić będą znani prezenterzy, Agata Kamila Jasińska i Conrado Moreno. Warto zaznaczyć, że w próbie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.

Aby wziąc udział w biciu rekordu Guinnessa zapisz się poprzez oficjalną stronę: modanazdrapki.pl

Aktualny rekord drapiących zdrapki należy do Idaho Lottery (2019 r.)

Czy polscy uczestnicy będą w stanie wydrapać sukces i pobić rekord ustanowiony przez Idaho Lottery? Największe zgromadzenie osób drapiących zdrapki wyniosło 479 osób i zostało osiągnięte przez Idaho Lottery (USA) w Payette Brewing Co. w Boise, Idaho, USA, 19 lipca 2019 roku.

19 lipca 2019 r. to dzień 30 rocznicy istnienia Idaho Lottery, i włodarze chcieli zorganizować coś wyjątkowego, aby to uczcić. Posiadając wierną bazę graczy dali im szansę na udział w wydarzeniu.

Źródło: guinnessworldrecords.com - rekord z Idaho Lottery


Komentarze:

Avatar użytkownika Kate
Kate25.07.2023 19:19:47

No ja się spóźniłam, nie było już wejściówek, ma ktoś może na odsprzedaż fanty z wydarzenia??

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj